Kokaina w hamaku! Przechwycili na Okęciu kolumbijską przesyłkę. Wskazał ją wyszkolony pies

i

Autor: Shutterstock Kokaina w hamaku! Przechwycili na Okęciu kolumbijską przesyłkę. Wskazał ją wyszkolony pies

Warszawa. Kokaina w hamaku. Przechwycili na Okęciu kolumbijską przesyłkę, wskazał ją wyszkolony pies

2022-07-15 8:51

Niecodzienną przesyłkę zatrzymali celnicy z lotniska na Okęciu. Po koniec czerwca natrafili na dziwny pakunek z Kolumbii. Paczka zawierał skórzany hamak, jednak pies wyszkolony do wykrywania narkotyków pokazywał, że są w niej nielegalne substancje. Po jej zbadaniu okazało się, że hamak jest nasączony kokainą! Odbiorcą paczki miał być mieszkaniec Warszawy.

Kokaina na Okęciu. Była ukryta w hamaku

Do przechwycenia przesyłki doszło pod koniec czerwca. - Przesyłka nadana w Kolumbii zawierała hamak wykonany z dwóch warstw wyprawionej skóry, sklejonej ze sobą i zapakowany w skórzany pokrowiec wiązany rzemieniami. Jego odbiorcą miał być mieszkaniec Warszawy - powiedziała starszy rewident Justyna Pasieczyńska, rzeczniczka Izby Administracji Skarbowej w Warszawie.

Przeczytaj również: Nigeryjczyk TU schował ponad kilogram kokainy. Wpadł na lotnisku w Warszawie

Próbka skory z hamaka trafiła do policyjnego laboratorium. Łączna waga przesyłki to 7 kg. Na razie nie wiadomo ile narkotyków znajdowało się w hamaku. Po dokładnym przebadaniu przesyłki z Kolumbii będzie można stwierdzić ile warte były znajdujące się w nim nielegalne środki.

Kokaina w butach

Pomysłowość przemytników nie zna granic. Niektórzy liczą na szczęście i chowają narkotyki w specyficzne miejsca. Opisywaliśmy już przypadek Nigeryjczyka, który ukrył kokainę w butach, resztę połknął. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Jak rozpoznać, że ktoś zażywał narkotyki psychostymulujące? (ecstasy, MDMA, kokaina, amfetamina)
Sonda
Czy zażywałeś kiedyś narkotyki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają