Kokaina w cukierkach: Na Okęciu przechwycono narkotyki warte pół miliona! [GALERIA, WIDEO]

2019-11-26 7:49 PRA
Kokaina w cukierkach na Okęciu
Autor: mazowiecka KAS Kokaina w cukierkach na Okęciu

Funkcjonariusze mazowieckiej Służby Celno-Skarbowej przechwycili na lotnisku Okęcie kokainę wartą pół mln zł! Ukryte w cukierkach narkotyki przewoziła obywatelka Brazylii. Została zatrzymana, grozi jej do 15 lat więzienia!

Nerwowo zachowująca się kobieta została wytypowana do kontroli na przejściu "Nic do zgłoszenia" w strefie przylotów. 39-letnia obywatelka Brazylii w bagażu rejestrowym nie miała nic podejrzanego. Natomiast sprawdzenie reklamówki, którą miała ze sobą, przyniosło zaskakujący efekt. Znajdowała się w niej paczka hermetycznie zapakowanych cukierków, jednak jak się okazało, nie były to zwyczajne cukierki, a ujawniony w nich biały proszek tylko przypominał cukier.

Członkowie "grupy płockiej" zatrzymani! Handlowali narkotykami na wielką skalę!

Wstępne badanie wykazało, że są to narkotyki, a dokładna analiza wykonana w Centralnym Laboratorium Celno-Skarbowym w Otwocku potwierdziła, że jest to kokaina. W 53 cukierkach znajdował się łącznie ponad 1 kg narkotyku!

Poznaj WAŃKĘ - najinteligentniejszego bossa "Pruszkowa"!

Kobieta została przeszukana i poddana testom „urynowym" na obecność narkotyków w ślinie i w moczu. Przyznała się do przemytu, jednak podczas przesłuchania w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Ochota odmówiła składania wyjaśnień. Sąd zdecydował o zatrzymaniu jej w areszcie na trzy miesiące. Za przemyt narkotyków grozi jej do 15 lat więzienia.

Narkotyki w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii!