MIEJSKIE ROWERY wracają na ulice Warszawy! Będzie ponad 6 tys. jednośladów

2020-02-19 17:12 PIK
Veturillo
Autor: ZDM Veturillo

Już od przyszłego tygodnia jednoślady w charakterystycznym niebieskim kolorze zaczną sukcesywnie pojawiać się na stacjach rowerowych w Warszawie. Jednak wypożyczyć je będzie można dopiero od niedzieli 1 marca. I korzystać do końca listopada.

Veturillo wraca na ulice Warszawy i okolicznych miejscowości! - Podczas przerwy sezonowej wszystkie jednoślady przeszły przegląd techniczny oraz dokonano niezbędnych napraw i wymiany uszkodzonych elementów. Wrócą na ulice miast w dobrym stanie - obiecuje operator.

Warszawa zapłaci za smog! Stolica przegrała proces!

Do dyspozycji mieszkańców Warszawy, Piaseczna, Grodziska Mazowieckiego, Marek i Konstancina-Jeziorny będzie blisko 6100 rowerów, które będzie można odebrać i zostawić w ponad 420 stacjach. Oprócz zwykłych jednośladów będą także tandemy, rowery dla dzieci oraz rowery elektryczne. Te ostatnie będą dostępne w specjalnych stacjach, które równocześnie ładują akumulator roweru.

W Warszawie są wolne miejsca w żłobkach! Sprawdź gdzie!

Rowery dostępne będą dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Również założone w poprzednich sezonach konta użytkowników pozostają ważne. Podobnie jak w zeszłym roku, rowery będzie można wypożyczać za pomocą aplikacji mobilnej, terminala (wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami) lub kontaktując się z BOK - deklaruje firma Nextbike Polska.

Czy na Mazowszu wyschną krany? To nie bajki - to przerażająca prognoza hydrologów!