Dwie młode osoby znalezione martwe w sobotę na parkingu przy centrum handlowym w Markach

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ Dwie młode osoby znalezione martwe w sobotę na parkingu przy centrum handlowym w Markach

Przerażające odkrycie na parkingu! Młoda para leżała martwa w samochodzie

2021-11-27 14:16

Ciała dwóch młodych osób znaleziono w sobotę rano w samochodzie na parkingu przy centrum handlowym przy ul. Malborskiej w Warszawie. Ofiary to 18-letnia kobieta i 21-letni mężczyzna. Okoliczności ich śmierci wyjaśnia policja wraz z prokuraturą.

W sobotę (27 listopada) ok. godz. 10.30 stołeczna policja otrzymała informację, że w samochodzie na parkingu przy centrum handlowym przy ul. Malborskiej w Warszawie znajdują się dwie nieprzytomne osoby. Na miejsce natychmiast wysłano patrol policji i pogotowie ratunkowe.

- Lekarz na miejscu stwierdził zgon dwóch osób:18-letniej kobiety i 21-letniego mężczyzny - poinformowała PAP podkom. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Przyczyny śmierci młodej pary znalezionej w oplu wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ofiary mogły się zatruć spalinami z silnika.

Zobacz także: Tragiczny finał rodzinnej imprezy. Nastolatek był świadkiem krwawego mordu?! Zawiadomił policję

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE