Kuba udusił piękną Anię paskiem. "Śmierć za śmierć!" oburzają się, po wyroku sądu, internauci

2021-10-02 9:51
Kuba udusił piękną Anię paskiem. Śmierć za śmierć! oburzają się po wyroku sądu internauci
Autor: Andrzej Woźniak / archiwum se.pl Kuba udusił piękną Anię paskiem. "Śmierć za śmierć!" oburzają się po wyroku sądu internauci

Ania była 16-latką, przed którą było całe życie. Śmierć przyszła niespodziewanie, a zadał ją, wydawać by się mogło, jej najbliższy. Nastolatka zginęła w męczarniach. Jakub B. (21 l.) oplótł jej szyję paskiem i udusił, bo chciała z nim zerwać. Potem zakopał ciało w lesie. W Sądzie Okręgowym w Siedlcach zapadł wyrok w tej sprawie. Morderca ślicznej Anny Ż. musi odsiedzieć w więzieniu 15 lat. Wyrok nie jest prawomocny. "Śmierć za śmierć!" grzmią internauci.

W dniu, kiedy rodzina zgłosiła na policji zaginiecie Anny Ż., dziewczyna wieczorem pojechała do Zbuczyna do swojego chłopaka, Jakuba B. Tu w pokoju 20-latka rozegrała się tragedia mrożąca krew żyłach. 20 latek z zimna krwią zamordował swoja ukochaną. Dlaczego to zrobił? Podczas przesłuchania w prokuraturze powiedział, że Anna chciała z nim zerwać i dlatego udusił ją. Twierdził, że był w niej zakochany do szaleństwa i nie wyobrażał sobie życia bez niej. Podkreślił, że zamiar pozbawienia życia swojej dziewczyny przyszedł mu do głowy bardzo szybko. Określił to jako chwilowy impuls. Ale czy impulsem można nazwać morderstwo zakończone zakopaniem ciała w lesie?

Po tej tragedii w Sądzie Okręgowym w Siedlcach zapadł wyrok. Jakub B. (21 l.) trafi do więzienia na 15 lat. Ma również wypłacić zadośćuczynienie w wysokości 650 tyś. zł. dla rodziny zamordowanej Ani.

Rodzina Anny Ż. (+16 l.) wyrok sądu przyjęła z wielkim zaskoczeniem.

Zobacz: Kuba udusił paskiem 16-letnią Anię. Zabił swoją miłość, gdy ta ścieliła mu łóżko. Wyrok szokuje

- Spodziewałyśmy się, że morderca Ani dostanie 25 lat więzienia, a tu proszę jaki mały wyrok – mówią siostry tragicznie zmarłej. – Nie zgadzamy się z tym, bo ten człowiek za to, co zrobił powinien gnić za kratkami do końca życia. Odwołamy się od wyroku – zapowiadają z łzami w oczach siostry zamordowanej dziewczyny.

Wyrok, który zapadł przed Sądem Okręgowym w Siedlcach wywołał falę komentarzy wśród internautów.

Anna: Śmierć za śmierć!!! 😕 kiedy w końcu zmienia te żałosne wyroki dla tych zwyrodnialców...

Paweł: Zmarnowane życie za zmarnowane życie. Wyjdzie typek z więzienia za 8-10 lat i będzie sobie gwizdał, bo prawie całe życie przed nim jeszcze będzie, albo znowu kogoś zabije, podobnie jak zabójca Magdy z Sulikowa.

Sówka: Powinno się przywrócić karę śmierci.

Mariusz: Udusić S........A w ten sam sposób. Po.co takiego S........A żywić przed następne 25 LAT.

Joanna: Kara śmierci powinna wróci !!! Dzień dnia dochodzi do zabójstw co za chore prawo!!!! Śmierć za śmierć 😡😡😡😡😡

Sebastian: 15 lat to kpina. Mam nadzieję że uda mu się dopełnić aktu s..b...twa. Trzyma kciuki za to zwierzę.

Grażyna: Moim zdaniem żadne dożywocie bo on będzie sobie w pierdlu żył a dziewczyna w ziemi ja to bym na rynku szubienice postawiła i kara śmierci

Więcej komentarzy znajdziesz na naszym profilu na Facebook.

Zabójstwo pod Siedlcami. Tu zamordowano 16-letnią Anię
Sonda
Zgadzasz się z takim wyrokiem sądu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE