Jakub mówił, że kocha 16-letnią Anię do szaleństwa. Udusił swoją miłość paskiem

2021-07-12 13:27
Jakub mówił, że kocha Anię do szaleństwa. Udusił swoją miłość paskiem
Autor: Andrzej Woźniak / archiwum se.pl Jakub mówił, że kocha Anię do szaleństwa. Udusił swoją miłość paskiem

Ania miała tylko 16 lat. Nastolatka została zamordowana przez swojego ukochanego Jakuba, który zarzekał się, że kochał dziewczynę do szaleństwa. Oplótł jej szyję paskiem i udusił, bo chciała z nim zerwać. Potem zakopał ciało w lesie. W poniedziałek 19 lipca w Sądzie Okręgowym w Siedlcach rusza proces w sprawie zabójstwa Ani Ż. (+16 l.) ze Stoku Lackiego (mazowieckie). Oskarżony Jakub B. (20 .l) na sprawę zostanie dowieziony z siedleckiego zakładu karnego.

W dniu, kiedy rodzina zgłosiła na policji zaginiecie Anny Ż., dziewczyna wieczorem pojechała do Zbuczyna do swojego chłopaka, Jakuba B. Tu w pokoju 20-latka rozegrała się tragedia mrożąca krew żyłach. 20 latek z zimna krwią zamordował swoja ukochaną. Dlaczego to zrobił? Podczas przesłuchania w prokuraturze powiedział, że Anna chciała z nim zerwać i dlatego udusił ją. Twierdził, że był w niej zakochany do szaleństwa i nie wyobrażał sobie życia bez niej. Podkreślił, że zamiar pozbawienia życia swojej dziewczyny przyszedł mu do głowy bardzo szybko. Określił to jako chwilowy impuls. Ale czy impulsem można nazwać morderstwo zakończone zakopaniem ciała w lesie?

Przeczytaj: Zamordował śliczną Anię i ZAKOPAŁ w lesie. Nie uwierzysz, co ukrył w domu

Jakub. B. tragicznego wieczoru, 3 grudnia, owinął pasek od spodni wokół wątłej i filigranowej szyi pięknej Ani. Później patrząc jej prosto w oczy zaciskał stopniowo śmiertelna pętlę. Pytał na wpół przytomnej dziewczyny, czy dalej będzie z nim i go nie porzuci. Gdy nastolatka nic nie odpowiedziała, zabójca dokończył swoje śmiertelne dzieło. A gdy zobaczył, że jego ukochana nie oddycha, nie wiedział, co zrobić. Nie dowierzał, że mógł ją zadusić.  Myślał, że Anka udaje, by go przestraszyć. Po kilku minutach dotarło do Jakuba B., że zabił. Od razu postanowił, że wywiezie zwłoki dziewczyny i gdzieś je zakopie.

Jakub pozbył się ciała Ani pod osłoną nocy

Pod osłoną nocy zaniósł ciało 16-latki do samochodu. Zabrał do bagażnika szpadel i ruszył w poszukiwaniu miejsca na grób swojej dziewczyny. Jadąc przez las w kierunku Grubal pod Siedlcami skręcił w boczną drogę prowadzącą do Osin, a następnie wjechał w leśną dróżkę.

Dalsza część artykułu znajduje się pod galerią zdjęć.

Jakub wcisnął ciało Ani do niewielkiego dołu i uciekł

Dobrze znał te rejony, bo często jeździł ta trasą. Zatrzymał się w lesie, zgasił światła samochodu i zaczął kopać. Wykopał mały płytki dołek, do którego wcisnął ciało Ani. Niechlujnie przyrzucił je ziemia i odjechał do domu. Szóstego grudnia Jakub B. został zatrzymany. Wskazał miejsce ukrycia zwłok swojej dziewczyny. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Siedlcach przedstawił mu zarzut zabójstwa. Zwyrodnialec przyznał się do uduszenia Ani i zakopania jej ciała. Wyraził skruchę i powtórzył jeszcze raz, że zrobił to w przypływie jakiegoś impulsu, bo Anka chciała z nim zerwać. Jakubowi B. grozi od 8 lat więzienia do dożywocia.

Sprawdź: Zabójstwo pod Siedlcami. Tak mordowano 16-letnią Anię. To miejsce jej kaźni [GALERIA]

Zabójstwo pod Siedlcami. Tu zamordowano 16-letnią Anię
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE