Mała Zosia i jej mama Małgorzata zginęły w wypadku w Elżbietowie. Przytulona jesteś w mamusi serduszko

i

Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS Mała Zosia i jej mama Małgorzata zginęły w wypadku w Elżbietowie. "Przytulona jesteś w mamusi serduszko"

Mała Zosia i jej mama Małgorzata zginęły w wypadku w Elżbietowie. "Przytulona jesteś w mamusi serduszko"

2021-07-08 11:58

Małgorzata L. i jej 9-letnia córka wyruszyły w środę, 7 lipca, w ostatnią drogę. Kobieta wraz ze swoją córeczką zginęły w tragicznym wypadku w Elżbietowie. Autem podróżowały jeszcze trzy osoby: Julka, Weronika i ich mama, Małgorzata P. One także nie przeżyły zderzenia z TIR-em. "Przytulona jesteś w mamusi serduszko" piszą po pogrzebie Zosi i jej mamy internauci.

W wypadku w Elżbietowie zginęło pięć osób. 29 czerwca, we wtorek, samochodem osobowym jechały trzy małe dziewczynki: Zosia, Julia i Weronika. Wraz z nimi w aucie były Małgorzata P. i Małgorzata L. Samochód osobowy, którym jechały zderzył się z TIR-em. W środę, 7 lipca, w ostatnią drogę wyruszyła zaledwie 9-letnia Zosia i jej 47-letnia mama, Małgorzata.

- Zosia była uczennicą drugiej klasy, teraz byłaby w trzeciej. Była wesołą dziewczynką, roześmianą blondynką. Szybko nawiązywała relacje i przyjaźnie. Przy ławce zostanie puste krzesło. Wszyscy pracownicy z ogromnym bólem żegnają Zosię i jej mamę - powiedziała dyrektorka szkoły podstawowej. Dodała, że Pani Małgorzata była świetną pielęgniarką - W czasie pandemii na pierwszej linii frontu. Niestety życie jest nieprzewidywalne - powiedziała.

Zobacz koniecznie: Pogrzeb ofiar wypadku w Elżbietowie. Zrozpaczony tłum pożegnał małą Zosię i jej mamę Małgorzatę [ZAPIS RELACJI]

Dalsza część artykułu znajduje się pod galerią zdjęć.

Zosia i Małgorzata straciły życie w wypadku w Elżbietowie

Śmierć małej Zosi i jej mamy poruszyła serca internautów. Po ich pogrzebie na naszym profilu na Facebook pojawiło się niemal 200  komentarzy, w których możemy przeczytać słowa wsparcia dla bliskich, a także żalu i smutku.

Magdalena: "Okropna tragedia. Tyle żyć odeszło za jedynym razem. Nie mogę tylko zrozumieć jak i dlaczego 😕 kobieta naprawdę była nieostrożna, chyba, że to samochód zawiódł, może wysiadły jej hamulce..."

Beata: "Wyrazy współczucia dla rodziny. Stracić najbardziej ci bliskie osoby, które bardzo kochali. Już nie wrócą nigdy i nie będą się cieszyć razem i spędzać czas razem itp."

Marcin: "Bardzo wielka tragedia sam straciłem młodszą siostrę w takim wypadku. Najszczersze kondolencje dla obu rodzi."

Anna: "W takim momencie żadne słowa nie są odpowiednie..😥🙏 Wyrazy ogromnego współczucia dla obydwu rodzin..."

Jadwinia: "W jednej chwili obu rodzinom runął świat 😔 przykro bardzo 😕🥀"

Beata: "Aż serce ściska co musi czuć ojciec i mąż chowając córkę i żonę."

Kamila: "😢😢 Co tu napisać, jak brak słów 🙁 co będzie taktem, pocieszeniem 😢 Jesteście dziewczyny teraz razem przytulona jesteś w mamusi serduszko. Patrzycie z góry. Dbajcie o nas, dbajcie o swoje rodziny. A my się pomodlimy 😢"

Karolina: "Serce się kraja na widok takiej tragedia. Mogli jeszcze żyć, cieszyć się każdym dniem."

Więcej komentarzy na ten temat znajdziesz na Facebook Super Express Warszawa.

Mama Małgosia i córeczki są już u aniołków. Pogrzeb ofiar tragicznego wypadku w Elżbietowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE