Zamordował śliczną Anię i ZAKOPAŁ w lesie. Nie uwierzysz, co ukrył w domu

2020-12-06 20:44 Andrzej Woźniak
Zamordował śliczną Anię i ZAKOPAŁ w lesie
Autor: redakcja se

Szok. Jaką trzeba być bestią żeby z zimna krwią, własnymi rękoma udusić swoją 16-letnią dziewczynę, a później zakopać ją w lesie. Zwyrodnialec został już zatrzymany i czeka na doprowadzenie do sądu. Na pewno zostanie tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Niestety tragicznie zakończyły się poszukiwania 16-letniej Anny Ż. ze Stoku Lackiego (mazowieckie). Nastolatka zaginęła 3 grudnia około godziny siedemnastej. Dziś, 6 grudnia po południu jej zakopane ciało zostało znalezione w lesie pod Siedlcami. Policjanci zatrzymali 20-letniego chłopka dziewczyny, który w domu ukrywał jej telefon komórkowy.

Po spędzeniu nocy w policyjnym areszcie mężczyzna przyznał się do zabójstwa swojej dziewczyny i wskazał miejsce ukrycia zwłok. Obecnie trwają oględziny kompleksu leśnego z udziałem prokuratora. Przyczyną tragedii była prawdopodobnie kłótnia miedzy Anną, a jej starszym przyjacielem.

Zabójstwo pod Siedlcami. Tu zamordowano 16-letnią Anię
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE