Młody mieszkaniec Płocka znaleziony martwy! Jego ciało było w dawnym ośrodku wypoczynkowym

i

Autor: Damian Cybulski i Dawid Kalinowski Nie żyje młody mężczyzna, mieszkaniec Płocka. Jego ciało znaleziono na terenie dawnego ośrodka wypoczynkowego w Miałkówku, tzw. okrąglaków

Śmierć młodego mężczyny

Młody mieszkaniec Płocka znaleziony martwy! Jego ciało było w "okrąglakach"

2022-08-26 10:03

Nie żyje młody mężczyzna, mieszkaniec Płocka. Jego ciało znaleziono na terenie dawnego ośrodka wypoczynkowego w Miałkówku, tzw. okrąglaków. Do zdarzenia doszło w środę, 24 sierpnia, w godzinach popołudniowych. Nie wykluczono na razie udziału osób trzecich w przyczynieniu się do śmierci denata, a przyczynę zgonu wyjaśni śledztwo prokuratury w Gostyninie.

Młody mieszkaniec Płocka znaleziony martwy! Jego ciało było w dawnym ośrodku wypoczynkowym

Ciało młodego mężczyzny, mieszkańca Płocka, znaleziono w dawnym ośrodku wypoczynkowym w Miałkówku. Zwłoki ujawniono w środę, 24 sierpnia, w godzinach popołudniowych, na terenie tzw. okrąglaków. Przyczyny śmierci denata nie są na razie znane, natomiast policja nie wykluczyła jeszcze, że przyczynił się do nich udział osób trzecich. Okoliczności, w jakich doszło do zgonu, wyjaśniają funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie pod nadzorem tamtejszej prokuratury rejonowej. Jeszcze w piątek, 26 sierpnia, ma być znanych więcej szczegółów tego zdarzenia.

O sprawie poinformował jako pierwszy portal Gostynin24.pl.

Czytaj też: Tajemnicza śmierć zaginionego 23-latka spod Sochaczewa! Jego ciało znaleziono w Gdańsku

Czytaj też: Pokłócili się o kiełbasę, ale 39-latek pokroił nożem kolegę! Szokujące sceny w Sierpcu

Pogrzeb ofiar wypadku na pielgrzymce
Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki