Moczydło od nowa: Zjeżdżalnie, wodne place zabaw, leżaki, boiska do siatkówki i wiele innych atrakcji! [AUDIO, GALERIA]

2019-06-10 11:10

Remont blisko 8-hektarowego parku wodnego na Moczydle trwał 11 miesięcy i kosztował 25 mln złotych. Jaki efekt osiągnięto, warszawiacy będą mogli się przekonać już w sobotę, 15 czerwca. Dyrekcja na otwarcie obiecuje fantastyczne atrakcje.

Nowe zjeżdżalnie baseny i wodne place zabaw - to tylko część atrakcji, które czekają na warszawiaków, którzy będę chcieli odpoczywać w wyremontowanym parku wodnym Moczydło. - Przede wszystkim niecka dużego basenu. I nowe obiekty: zestaw brodzików dla dzieci mniejszych z bardzo atrakcyjnymi zabawkami. Dodatkowy, nowy, przepiękny plac zabaw, wielkie pola do leżakowania, również strefa do gier w siatkówkę - wylicza wiceprezydent Warszawy Renata Kaznowska.

Posłuchaj:

Przeczytaj także: Plaże nudystów w Warszawie! Gdzie opalać się nago nad Wisłą? [LISTA]

Oficjalne otwarcie parku wodnego zaplanowane jest na sobotę, 15 czerwca. Tego dnia na warszawiaków czekać będzie moc atrakcji: - Będzie pokaz futbolu amerykańskiego, siatkarze z ONICO, zumba w wodzie, piosenki, popkorn dla dzieci. Naprawdę tych atrakcji będzie bardzo, bardzo dużo: wszyscy znajdą coś dla siebie. I atmosfera: jeśli pogoda nam dopisze, a wierzę, że tak, to zapowiada się naprawdę fantastyczna zabawa - przekonuje Dyrektor Stołecznego Centrum Sportu "Aktywna Warszawa" Maciej Mroczek. 

Posłuchaj:

Przeczytaj także: W tych miejscach możesz utonąć! Czarne punkty na mapie Mazowsza

Hulajnogi elektryczne jak rowery! Zobacz wideo:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają