Mrożące krew w żyłach chwile. Zderzenie BMW i opla w Łopacinie. Jedna osoba w szpitalu

i

Autor: Facebook/Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie

MAKABRA

Mrożące krew w żyłach chwile. Zderzenie BMW i opla w Łopacinie. Jedna osoba w szpitalu

2023-07-13 16:29

W środę, 12 lipca w okolicach godziny 19 w Łopacinie doszło do zderzenia dwóch osobówek: BMW i opel. Pojazdami podróżowały łącznie cztery osoby. Jedna osoba została ranna. Przewieziono ją na dalsze badania do szpitala. Policjanci ustają okoliczności tej tragedii. Działania strażaków na miejscu trwały nieco ponad godzinę.

Łopacin. Koszmarny wypadek BMW i opla. Jedna osoba ranna

O tym koszmarnym wypadku ciechanowska straż pożarna poinformowała przy pomocy mediów społecznościowych. Jak czytamy w poście opublikowanym na facebooku, 12 lipca w środę o godzinie 18:57 strażacy otrzymali informacje o zdarzeniu drogowym w Łopacinie.

Pojazdami łącznie podróżowały 4 osoby. Na skutek zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca prowadzonych działań oraz udzieleniu pomocy osobie poszkodowanej. W pojazdach odłączono zasilanie elektryczne – czytamy.

Zastęp Ratownictwa Medycznego, który pojawił się na miejscu, stwierdził, że ranna osoba musi trafić do szpitala na dalsze badania. Na miejscu pracował również patrol policji.

W działaniach trwających ponad godzinę udział brało 21 strażaków – podsumowuje kpt. Damian Kołpaczyński z ciechanowskiej straży pożarnej.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?