Napadł na staruszkę, zabrał jej wszystko. Pilnie szuka go policja z Pragi-Północ

i

Autor: Policja

Zaatakował emerytkę!

Napadł na staruszkę, zabrał jej wszystko. Pilnie szuka go policja z Pragi-Północ

2022-12-28 7:25

Policjanci z Pragi-Północ pilnie poszukują mężczyzny ze zdjęcia. Mundurowi twierdzą, że mógł dopuścić się rozboju na 77-letniej kobiecie! Emerytka została napadnięta przy ul. Olszowej 8. Sprawca podbiegł do niej, pchnął i wyrwał torebkę. Kobieta straciła gotówkę i telefon. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu sprawcy tego przestępstwa.

Praga-Północ. Napadł na staruszkę i zabrał jej torebkę. Szuka go policja

Do napaści doszło 13 października 2022 r. - Około godziny 11.45 przy ulicy Olszowej 8 w Warszawie. Wtedy też 77-letnia mieszkanka Pragi Północ wracając do domu została zaatakowana przez nieznanego mężczyznę, który popchnął ją, a następnie zabrał jej torebkę, z której ukradł portfel z gotówką w kwocie około 500 złotych i telefon komórkowy – mówi kom. Paulina Onyszko z praskiej policji. Wizerunek podejrzanego zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Teraz policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu sprawcy. - Jeśli masz jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Jagiellońskiej 51 lub pod numerem tel. 47 723-75-56, 47 723 83 29, powołując się na numer KR-I-1520/22 – mów kom. Onyszko.

Do podobnego zdarzenia doszło na Mokotowie przy ul. Bokserskiej 34. 7 września nieznany mężczyzna napadł na staruszkę i zabrał jej torebkę. Policja udostępniła jego wizerunek, który znajdziesz TUTAJ.

Napadł na staruszkę, zabrał jej wszystko. Pilnie szuka go policja z Pragi-Północ

i

Autor: Policja
Sonda
Czy umiesz bronić się przed napaścią?
Nasi Partnerzy polecają