Narkotyki i spluwę wyrzucił przez okno. Mimo wszystko wpadł w ręce policjantów. Grozi mu 10 lat więzienia

i

Autor: POLICJA Narkotyki i spluwę wyrzucił przez okno. Mimo wszystko wpadł w ręce policjantów. Grozi mu 10 lat więzienia

PRÓBOWAŁ POZBYĆ SIĘ TOWARU

Narkotyki i spluwę wyrzucił przez okno. Mimo wszystko wpadł w ręce policjantów. Grozi mu 10 lat więzienia

2023-03-30 11:53

Na wniosek prokuratury, tymczasowo aresztowano 49-latka, który był poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. W jego mieszkaniu odnaleziono kilka kilogramów nielegalnego towaru i broń palną. Podejrzany mężczyzna stanie teraz przed sądem. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Warszawa, Mokotów. Policjanci zatrzymali 49-latka i jego towar

Policjanci ustalili miejsce zamieszkania poszukiwanego 49-latka. Mężczyzna miał trafić do zakładu karnego. Funkcjonariusze wiedzieli, że podejrzany może być niebezpieczny. W godzinach wieczornych zapukali do jego drzwi.

W tym momencie, mężczyzna domyślił się, że pukające osoby to policjanci. 49-latek zdążył wrzucić przez okno lokalu zamknięta torbę. Nie wiedział jednak, że wyrzucony bagaż również trafi w ręce policjantów – przekazała asp. Iwona Kijowska z mokotowskiej policji.

Mężczyzna, po wejściu policjantów do środka mieszkania, został obezwładniony i zatrzymany. W pokojach odnaleziono 2,5 kilograma amfetaminy oraz substancje psychotropowe o łącznej wadze prawie 850 gramów. W torbie znaleziono również pistolet, rewolwer oraz 64 sztuki amunicji.

Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał prokuratorskie zarzuty nielegalnego posiadania broni oraz posiadania znacznej ilości środków psychoaktywnych. Na wniosek prokuratora mokotowski sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 49-latka na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara nawet 10 lat więzienia – dodała policjantka.

Sonda
Narkotyki. Czy posiadanie przy sobie małej ilości marihuany powinno być w Polsce legalne?
Nasi Partnerzy polecają