Nie zauważył dwóch nastolatek, wjechał w nie autem. 14- i 17-latka w szpitalu

i

Autor: Tadeusz Mróz Nie zauważył dwóch nastolatek, wjechał w nie autem. 14- i 17-latka w szpitalu

Koszmarny wypadek

Nie zauważył dwóch nastolatek, wjechał w nie autem. 14- i 17-latka w szpitalu

2023-08-22 12:24

Koszmarny wypadek w miejscowości Kamienica w pow. płońskim. 65-letni kierowca skody potrącił dwie nastolatki w wieku 14 i 17 lat. Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna nie zauważył idących dziewcząt. Obie poszkodowane trafiły do szpitali. Młodsza z nich, w cięższym stanie, została przetransportowana śmigłowcem LPR.

Kamienica. Wjechał skodą w nastolatki

Informację o koszmarnym wypadku w Kamienicy w gm. Załuski, do którego doszło wieczorem 21 sierpnia, potwierdziła kom. Kinga Drężek-Zmysłowska z płońskiej policji. "Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobową skodą 65-latek, jadąc w kierunku miejscowości Pieścidła, nie zauważył idących prawą stroną jezdni nastolatek i uderzył w nie. 14- i 17-latka z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitali" – przekazała policjantka.

Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał do szpitala ciężej ranną dziewczynę - nieprzytomną 14-latkę. Drugą poszkodowaną ratownicy przewieźli karetką.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

Na miejscu wypadku pracowała policja. 65-latek kierujący skodą został przebadany na obecność alkoholu. Był trzeźwy. Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Sonda
Nosisz odblaski wychodząc po zmroku?