TRAGEDIA w Warszawie. 11-latek zabił się przez problemy w SZKOLE

2019-11-22 18:31 PRA
Karetka
Autor: ESKA INFO

11-latek, który wczoraj wyskoczył z okna budynku na Ochocie nie żyje! Mimo reanimacji, chłopiec zmarł po przewiezieniu do szpitala. Jak się okazuje, to była próba samobójcza, której powodem były prawdopodobnie problemy w szkole.

Tragedia zdarzyła się w czwartek po południu w budynku przy ul. Opaczewskiej 69. - Ok. godz. 15 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ul. Opaczewskiej 69 doszło do wypadku: 13-latek wypadł z mieszkania na III piętrze - powiedział nam sierż. sztab. Karol Cebula z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Chłopiec z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii miał przy sobie narkotyki!

Została podjęta reanimacja i w jej trakcie chłopiec został przewieziony do szpitala. Na miejscu pracowała ekipa policyjna i prokurator sprawdzając m.in. czy chłopiec był sam w domu i czy mógł to być nieszczęśliwy wypadek. Pisaliśmy o tym tutaj.

Jak się dowiedzieliśmy, mimo akcji reanimacyjnej 11-latek niestety zmarł w szpitalu jeszcze tego samego wieczoru. Okazuje się też, że była to próba samobójcza. Chłopiec po powrocie ze szkoły był w domu sam i zdecydował się na ten dramatyczny krok. Przyczyną były prawdopodobnie problemy szkolne.

Nowe o fakty ws. mężczyzny, który wypadł z 13 piętra!