Z AUTA ZOSTAŁY SZCZĄTKI

Nie żyje 42-letni mężczyzna. To trzecia ofiara czołówki pod Płońskiem. Kolejni walczą o życie w szpitalu

2023-02-28 14:37

Z samego rana, 27 lutego, doszło do czołowego zderzenia autobusu i osobówki pod Płońskiem. Pierwsze informacje, o których usłyszeliśmy, dotyczyły dwóch ofiar śmiertelny. We wtorek, 28 lutego, ze szpitala napłynęły kolejne, przerażające wieści. Nie żyje kolejny pasażer. To 42-letni mężczyzna.

Płońsk. Czołowe zderzenie osobówki i autobusu. Z citroena zostały szczątki

Do tej makabry na drodze wojewódzkiej nr 632 doszło w poniedziałek około godziny 9. Jak informowała nas policja, pomiędzy Nowym Miastem a Pilicą czołowo zderzył się citroen z autobusem.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że citroen, który jechał w kierunku Płońska, w pewnym momencie stracił przyczepność na śliskiej nawierzchni i zderzył się czołowo z autobusem. Auto dachowało w przydrożnym rowie – przekazała 27 lutego w rozmowie z „Super Expressem” kom. Kinga Drężek-Zmysłowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku.

Autem poruszało się pięciu mężczyzn. Na miejscu zginął 55-letni kierowca citroena oraz 28-letni pasażer, obywatel Białorusi. W szpitalu zmarł 42-latek. Tam też przebywa dwóch kolejnych pasażerów, 25-latek i 35-latek z woj. podlaskiego walczą o życie.

Autobusem jechały dwie osoby, nic im się nie stało – dodała policjantka.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany