WIELU RANNYCH

Potworne zderzenie czołowe dwóch pojazdów pod Płońskiem. Zginęło dwóch mężczyzn. Z osobówki zostały szczątki

2023-02-27 12:48

W poniedziałek z samego rana, 27 lutego, doszło do makabrycznego wypadku drogowego pod Płońskiem. Czołowo zderzył się samochód osobowy z autobusem. Na miejscu zginęło dwóch mężczyzn, trzy osoby trafiły do szpitala, w tym jedna została tam przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Płońsk. Czołowe zderzenie samochodu osobowego i autobusu

Do katastrofy doszło z samego rana w poniedziałek. Jak ustaliła policja, doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z autobusem. Na miejscu zginęły dwie osoby!

Po godzinie 9:20 na drodze wojewódzkiej 632 pomiędzy Nowym Miastem a Pilicą, a dokładnie w miejscowości Kadłubówka, doszło do czołowego zderzenia osobowego citroena z autobusem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że citroen, który jechał w kierunku Płońska, w pewnym momencie stracił przyczepność na śliskiej nawierzchni i zderzył się czołowo z autobusem. Auto dachowało w przydrożnym rowie – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” kom. Kinga Drężek-Zmysłowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Płońsku.

Pojazdem poruszało się pięciu mężczyzn, dwóch z nich zginęło na miejscu, trzech w stanie ciężkim zostało przetransportowanych do szpitala, w tym jeden śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Autobusem jechały dwie osoby, nic im się nie stało – dodała policjantka.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Nasi Partnerzy polecają