Nie żyje Hanna Stadnik

i

Autor: BohaterON/Facebook

Nie żyje Hanna Stadnik, legenda Powstania Warszawskiego. "Odeszła na wieczną wartę"

2020-12-02 9:35

We wtorek, 1 grudnia, wieczorem na wieczną wartę odeszła Hanna Stadnik „Hanka”. Była sanitariuszką Pułku Baszta, prezesem Światowego Związku Żołnierzy AK i społecznikiem.

Organizacja BohaterON przekazała smutną informację o śmierci Hanny Stadnik ps. Hanka. - Pani Hania była dla naszego zespołu postacią wyjątkową - autorytetem, dobrym duchem i przyjaciółką. Była jak rodzina, jak babcia, której dom i serce są zawsze otwarte. Pocieszała i rozśmieszała, chwaliła i ganiła, motywowała do działania - czytamy we wpisie na Facebooku umieszczonym przez BohaterON. 

Wyłudzili ponad 400 tysięcy metodą „na komornika”! Nowy sposób oszustów

Hanna Stadnik od początku brała udział w tworzeniu organizacji wspierając wszystkie podejmowane działania ze szczególnym zaangażowaniem i przekazując katalog wartości w stawianiu czoła wyzwaniom dzisiejszych czasów. 

TO NIEWIARYGODNE! Chciał PROWADZIĆ AUTOBUS pod wpływem alkoholu!

Bardzo często w jej wypowiedziach można było usłyszeć: „Gdy nas już nie będzie, bo odchodzimy na wieczną wartę, pamiętajcie o nas”. 

Hanna Stadnik odeszła na wieczną wartę w wieku 91 lat. 

Ogromna żałoba w stołecznej Policji. Nie żyje Marek Swędrak, osierocił troje dzieci

Super Raport 01.12 (Goście: Bartłomiej Sienkiewicz - Platforma Obywatelska, były szef MSW oraz prof. Ernest Kuchar - specjalista chorób zakaźnych WUM)