Gwiazdkowe Marzenie. Niech dzieci na Woli mają radość!

i

Autor: Marek Zieliński / Super Express Gwiazdkowe Marzenie. Niech dzieci na Woli mają radość!

AKCJA SUPER EXPRESSU GWIAZDKOWE MARZENIE

Niech dzieci na Woli mają radość! Gwiazdkowe Marzenie oznacza moc prezentów

2022-12-08 6:31

Po długim okresie pandemii i w trudnym czasie związanym z wojną w Ukrainie z radością ogłosiliśmy kolejną edycję wielkiej akcji „Super Expressu” pod patronatem prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Wola jest kolejną z dziewięciu dzielnic, które pomagają nam zorganizować prezenty dla 100 dzieci. Zapraszamy do udziału w tej przedświątecznej zabawie. Przygotowujemy Wam naprawdę piękne prezenty.

W ramach akcji „Gwiazdkowe Marzenie” chcemy obsypać prezentami dzieci, które zgłoszą się do nas za pośrednictwem strony internetowej https://gwiazdkowemarzenie.se.pl/ i tam prześlą listy z opisanymi lub namalowanymi marzeniami. Te najpiękniejsze nagrodzimy na finałowej gali z gwiazdą i Mikołajem. 

– Wspólnie chcemy sprawić radość dzieciom w tym szczególnym, świątecznym czasie. Po prostu. Bo uśmiech na twarzy dziecka sprawia też satysfakcję dorosłym. Ja na przykład z ciepłem w sercu patrzyłem, jak przedszkolaki cieszyły się, gdy przed urzędem stanęła choinka i mogły zapalić na niej światełka i powiesić kolorowe ozdoby. Oby ta radość ze świąt trwała jak najdłużej mimo kryzysu i trudnej sytuacji na świecie – mówi wiceburmistrz dzielnicy Wola Robert Rafałowski.

Gwiazdkowe prezenty szykujemy nie tylko z Wolą, lecz także wspólnie z Białołęką, Bemowem, Bielanami, Ochotą, Rembertowem, Śródmieściem, Ursynowem i Wilanowem oraz partnerami akcji – firmami Oskroba, Centrum Szembeka i Tramwajami Warszawskimi. Konkurs trwa do 18 grudnia.Patronat honorowy nad akcją sprawuje prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. 

Dzieci, piszcie piękne listy!Czekamy na nie z niecierpliwością. Chcemy się cieszyć z Wami z pięknej dziecięcej wyobraźni i wzruszać Waszymi opowieściami.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki