Dramat na drodze

Nieoznakowany radiowóz potrącił 20-latka na hulajnodze. Na miejscu lądował śmigłowiec

2023-11-30 20:45

Dramat na drodze, młody mężczyzna jadący na hulajnodze wpadł pod nieoznakowany radiowóz. Wypadek miał miejsce w czwartek (30 listopada) w Regułach pod Pruszkowem. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy zabrali poszkodowanego 20-latka do szpitala. Na miejscu pracuje policja, mundurowi ustalają jak doszło do wypadku.

Reguły. Nieoznakowany radiowóz potrącił 20-latka na hulajnodze elektrycznej

Na miejsce wypadku ruszyły wszystkie służby. Przyjechała straż pożarna i karetka pogotowia. Zjawili się też policjanci w oznakowanych radiowozach. Zdarzenie potwierdza policja. - Po godzinie 14 nieoznakowany radiowóz potrącił 20-latka na hulajnodze elektrycznej. Wyjeżdżał on z drogi podporządkowanej na ul. Regulską. Został zabrany przez śmigłowiec ratunkowy do placówki medycznej w celu dalszych badań – poiwedziała Monika Orlik z policji w Pruszkowie. Jak dodała zarówno policjant kierujący radiowozem jak i poszkodowany byli trzeźwi.

Na miejscu po godzinie 15 nadal pracowali policjanci. Mundurowi będą wyjaśniali, jak doszło do potrącenia. Na razie nie znamy wstępnych ustaleń.

Na zdjęciach widać, jak ratownicy udzielają rannemu mężczyźnie pomocy. Potem na noszach ewakuują go do śmigłowca. Przód policyjnego bmw jest mocno wgnieciony, a przednia szyba całkiem rozbita. Nie wiemy, czy policjanci w chwili wypadku prowadzili interwencję i z jaką prędkością jechali.

Quiz. Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy?

Pytanie 1 z 10
Musisz zadzwonić po pogotowie. Który numer wybierzesz?
Karetka pogotowia