Nieszczęśliwy wypadek pod Warszawą. Drzewo PRZYGNIOTŁO mężczyznę [ZDJĘCIA]

Drzewo przygniotło robotnika w Konstancinie
Autor: WawaHotNews24 Drzewo przygniotło robotnika w Konstancinie

W środowe popołudnie w Konstancinie-Jeziornie (powiat piaseczyński) doszło do nieszczęśliwego wypadku. Podczas wycinki drzewa przy ul. Ogrodowej, jeden z pilarzy został niespodziewanie przygnieciony przez konar. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego do szpitala.

O godz. 14 do piaseczyńskiej straży pożarnej wpłynęła informacja o nieszczęśliwym wypadku w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Ogrodowej. - Podczas prac związanych z wycinką drzewa jedna z osób została przygnieciona przez to drzewo - przekazał st. kpt. Łukasz Darmofalski z PSP w Piasecznie. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży. Zawiadomiono również pogotowie ratunkowe i policję.

- Jak dojechaliśmy, okazało się, że mężczyzna został już uwolniony przez świadków zdarzenia - wyjaśnił st. kpt. Darmofalski. Poszkodowany pilarz był przytomny. - Posiadał on obrażenia zarówno rąk, jak i głowy - dodał strażak.

Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał rannego mężczyznę do szpitala przy ul. Szaserów. Przyczyny i okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku będzie wyjaśniała policja.

Express Biedrzyckiej - Szymon Hołownia: Nie miałem wyjścia, musiałem się zaszczepić
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE