Niósł pomoc innym, odszedł mając zaledwie 29 lat. Ratownicy żegnają zmarłego kolegę

i

Autor: Legionowskie WOPR, Facebook Niósł pomoc innym, odszedł mając zaledwie 29 lat. Ratownicy żegnają zmarłego kolegę

Smutne wieści

Niósł pomoc innym, odszedł mając zaledwie 29 lat. Ratownicy żegnają zmarłego kolegę

2022-12-16 21:04

Ratownicy z Legionowskiego WOPR przekazali bardzo smutne informacje. W piątek, 16 grudnia, walkę z chorobą przegrał Krzysztof Rodziewicz. Ratownik zmarł mając zaledwie 29 lat. Jego koledzy po fachu pożegnali go pięknymi słowami w mediach społecznościowych. "Krzysiu, odpoczywaj w spokoju" - napisali we wzruszającym wpisie.

Nie żyje Krzysztof Rodziewicz

W piątkowe popołudnie dotarły do nas bardzo smutne wieści. W wieku zaledwie 29 lat zmarł Krzysztof Rodziewicz, ratownik Legionowskiego WOPR. Mężczyzna niósł pomoc innym, niestety sam przegrał długą walkę z chorobą.

Informację o jego nagłej śmierci przekazali ratownicy Legionowskiego WOPR za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Z najgłębszym smutkiem i ogromnym żalem zawiadamiamy, że dziś, 16 grudnia 2022 roku, w wieku 29 lat, po długiej chorobie zmarł nasz Kolega Ratownik Krzysztof Rodziewicz" - przekazało Legionowskie WOPR.

Piękne słowa pożegnania

"Krzysztof był ratownikiem Legionowskiego WOPR od 2009 roku, ale z ratownictwem wodnym był związany już od najmłodszych lat, dał się poznać jako najlepszy Kolega, na którego uśmiech, wsparcie i dobrą radę zawsze mogliśmy liczyć. Nigdy nie zapomnimy wspólnych dyżurów" - wspominają zmarłego kolegę ratownicy Legionowskiego WOPR, składając kondolencje rodzicom zmarłego Krzysztofa. "Wszyscy łączymy się z Wami w bólu. Krzysiu, odpoczywaj w spokoju" - dodają.

Pogrzeb zmarłego ratownika odbędzie się w środę, 21 grudnia, o godz. 12 w Kościele pw. Św. Jana Kantego przy ul. Ks. J. Schabowskiego 2 w Legionowie.

Nasi Partnerzy polecają