Nowe fakty w sprawie brutalnego pobicia młodych Włochów w Warszawie. Napastnicy, to studenci stołecznej uczelni

i

Autor: Policja Nowe fakty w sprawie brutalnego pobicia młodych Włochów w Warszawie. Napastnicy, to studenci stołecznej uczelni

Szok w Warszawie

Nowe fakty w sprawie brutalnego pobicia młodych Włochów w Warszawie. Napastnicy, to studenci stołecznej uczelni

2022-12-22 18:09

Śledczy podali nowe informacje w sprawie w szokującego pobicia włoskich studentów pod klubem na u. Mazowieckiej. Do brutalnej napaści doszło w październiku 2021 r. Wtedy stołeczna policja opublikowała nagranie zajścia. Po ponad roku nastąpił przełom. Udało ustalić się trzech napastników. To obywatele Tadżykistanu, którzy studiują na jednej z warszawskich uczelni.

Warszawa. Trzech pobitych Włochow przed klubem na Mazowieckiej. Są zatrzymania

Szok! Warszawscy studenci ciężko pobili młodych Włochów. Koszmarny atak miał miejsce w nocy z 29 na 30 października 2021 r. rannych zostało aż trzech napadniętych pod klubem młodych ludzi. Sprawę szeroko komentowała włoska prasa. - „Z powodu zadanych ciosów u jednego mężczyzny stwierdzono krwotok wewnętrzny, natomiast drugiemu grozi utrata oka – podawała wtedy gazeta La Nazione.

Policji udało się zabezpieczyć nagranie bójki. Po ponad roku mundurowi zatrzymali podejrzanych. - Do Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieścia skierowany został 1 grudnia 2022 roku akt oskarżenia – przekazała w rozmowie z TVN Warszawa Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Sprawa będzie toczyła się pod kątem pobicia i narażenia na ciężki uszczerbek na zdrowiu. Według śledczych oskarżeni bili swoje ofiary kastetem i kopali. Jak podaje TVN warszawa, najbardziej poszkodowany miał złamaną nogę i kość policzkową. W szpitalu spędził wiele miesięcy. Zatrzymanym mogą grozić nawet 3 lata więzienia.

Nagranie z szokującego zajścia obejrzysz poniżej:

Sonda
Kara za pobicie. Jaka kara powinna być za pobicie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany