Nowe miejsce na bulwarach. Szaleństwo w meksykańskim stylu na barce nad Wisłą

2020-06-26 15:00
Otwarcie El Chapo
Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI/SUPER EXPRESS Otwarcie El Chapo

Meksykańska barka przycumowała do warszawskich bulwarów. Z jednej strony widok na praską stronę Wisły, z drugiej na monumentalne Podzamcze. El Chapo to kolejne wyjątkowe miejsce, które warto odwiedzić.

Lokal na barce przy Bulwarach Jana Karskiego był w czwartek najbardziej barwnym miejscem w stolicy! Wielkie otwarcie El Chapo przebiegło w rytmie latyamerykańskich hitów granych przez zespół Trio Mariachi. Goście mogli skosztować klasycznych przysmaków rodem z Meksyku. Na stołach królowało burito, nachosy oraz krokieciki z szarpaną wołowiną. Na czerwonym dywanie nie zabrakło gwiazd. W El Chapo pojawiły się m.in Majka Jeżowska oraz Cristina Catese - szefowa kuchni znana z telewizyjnych ekranów, oraz wielu popularnych internetowych twórców. Największe emocje wzbudził pokaz sztuki barmańskiej i żonglerka mikserami. Przed goścmi zaprezentował się czterokrotny mistrz świata w Tomasz Małek. Wraz z Markiem Posłusznym duet stworzył niesamowite show za barem. Każdy dzień w El Chapo upłynie pod znakiem innych dań i drinków, szykują sie też zawody w jedzeniu kilogramowego, ostrego burrito!

CO W WEEKEND NA BULWARACH:

✔Plaża przy Bella Italia

sobta: Dj Kocurr

Sobota i niedziela w godz. od 12 do 19 gry i zabawy dla najmłodszych - prowadzą animatorzy z Parku Rozrywki Julinek

✔El Chapo Mexican Street Food
sobota: Dj ID
*Muzyka na żywo – Zespół Mariachi – sobota 16-20, niedziela 17-21

✔Dziki Brzeg
sobota: Dj Grey
niedziela: Dj KASP  g.14-20

✔Szerokie Bary
sobota: Dj Romi
niedziela: Dj Grey g.16-22

(wszystkie imprezy dj-skie, za wyjątkiem niedziel, odbywają się w godzinach od 20:00 do 02:00).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE