ZBRODNIA W NOWYM DWORZE

i

Autor: mp, DAR

Potworna śmierć 42-latka. Zabił go sąsiad, bo zwrócił mu uwagę. "Blok aż się trząsł" [WIDEO]

2021-01-05 10:56

Potworna śmierć 42-latka z Nowego Dworu Mazowieckiego. Daniel W. zginął od ciosu nożem w serce, bo zwrócił uwagę sąsiadowi, który wraz z kumplem już dzień przed sylwestrem rozpoczął huczne okraszone petardami świętowanie Nowego Roku.

Dawid L. (32 l.) z Dawidem W. (35 l.) rozpoczęli zabawę sylwestrową już 30 grudnia. Alkohol, krzyki, głośna muzyka nie dawały spokoju mieszkańcom już od południa. - Muzyka grała na cały regulator już od godz. 15. Nie można było wytrzymać. Blok aż się trząsł - opowiadają „Super Expressowi” mieszkańcy. Chwilę po godz. 22 Dawid L. zaczął odpalać petardy. Z okna na pierwszym piętrze strzelały ognie, a potem chmura dymu. - Kładłam się już spać, gdy nagle rąbnęło, że aż podskoczyłam. Przez okno zobaczyłam ogień - opowiada sąsiadka.

Daniel W., który mieszkał tuż za ścianą, nie wytrzymał i poszedł zwrócić imprezowiczom uwagę. Między nim a Dawidem L. doszło do ostrej sprzeczki. Nagle Dawid wyciągnął nóż i dźgnął nim sąsiada w plecy, klatkę piersiową i prosto w serce. 42-latek we krwi padł na ziemię. Sąsiedzi wezwali policję. - Kilka minut przed północą dyżurny nowodworskiej komendy odebrał zgłoszenie, że doszło do awantury. Na miejscu okazało się, że 32-latek zadał ciosy nożem drugiemu mężczyźnie - potwierdza st. asp. Joanna Wielocha z komendy w Nowym Dworze.

Zabił sąsiada bo zwrócił mu uwagę, by nie strzelał petardami

Pomimo reanimacji Daniela W. nie udało się uratować. A dwóch Dawidów zostało zatrzymanych. - Dawidowi W. został postawiony zarzut zabójstwa 42-latka, a jego 35- letniemu koledze zarzut pomocy sprawcy przestępstwa w uniknięciu odpowiedzialności karnej. Obaj zostali aresztowani na trzy miesiące - informuje prokurator Katarzyna Skrzeczkowska z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany