Ogromna awantura na Targówku. Wyrodny syn robił TO własnej matce

2019-12-03 10:02 md
Radiowóz
Autor: POLICJA Radiowóz

Domowa awantura na Targówku. 28-letni mężczyzna po raz kolejny sięgnął po alkohol i zaczął kłócić się z własną matką. Kobieta nie wytrzymała, zadzwoniła po pomoc.

Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci, którzy błyskawicznie opanowali sytuację, zatrzymali awanturnika i przeprowadzili rozmowę z pokrzywdzoną.

CZYTAJ: MAKABRYCZNE odkrycie pod Warszawą. Ciało kobiety wyłowione z rzeki

- Z relacji wynikało, że od marca syn nie daje jej normalnie funkcjonować. Będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, podczas których wyzywał ją i obrażał, przewracał na podłogę, przyduszał, uderzał pięścią w głowę, wykręcał ręce, szarpał za ramiona, a także groził  pozbawieniem życia - podała Paulina Onyszko z policji na Targówku. 

Zakaz zbliżania się

Przestraszona kobieta postanowiła w końcu przerwać milczenie i złożyła oficjalne zawiadomienie o znęcaniu się. 28-latek został zatrzymany. Kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad matką.

- Prokurator zastosował wobec 28-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji, nałożył na niego zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakazał mu opuszczenie lokalu zajmowanego z matką - podsumowała Onyszko.

Zobacz też najnowszy odcinek programu SUPER TEMAT: Koszmar na Ursynowie! Kobieta terroryzuje mieszkańców dwóch bloków