Ogromna awaria wodociągowa na Pradze. Woda zalała torowisko. Poważne utrudnienia

2021-09-15 11:37
Poważna awaria wodociągowa na Pradze
Autor: Tadeusz Mróz

Do ogromnej awarii sieci wodociągowej doszło w rejonie skrzyżowania al. Waszyngtona i ul. Kinowej na Pradze-Południe. W jej wyniku doszło do zalania ulicy i torowiska. Ruch tramwajowy w kierunku centrum został wstrzymany. Składy jeżdżą objazdami.

- Uszkodzeniu uległa magistrala o średnicy 40 cm - informuje Marek Smółka, rzecznik prasowy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. - Występują utrudnienia w ruchu komunikacji miejskiej, na pewno ruch tramwajowy od ronda Wiatraczna w stronę centrum został wstrzymany. Przepraszamy wszystkich mieszkańców za utrudnienia - dodaje. 

Jak podaje Warszawski Transport Publiczny, z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie al.Waszyngtona/Kinowa występują utrudnienia w kursowaniu tramwajów linii 9 i 24. 

9

  • P+R al.KRAKOWSKA:.. Grochowska, Zamoyskiego, al. Zieleniecka, al. Waszyngtona…

24

  • WAWRZYSZEWSKA:.. Grochowska, Zamoyskiego, al. Zieleniecka, al. Waszyngtona…

Ponadto autobusy linii 521 jadące w kierunku Szczęśliwice obsługują dodatkowo przystanki KINOWA 01 oraz PARK SKARYSZEWSKI 01.

Poważna awaria na Pradze. Po trzech miesiącach spokoju woda znów zalała Grochów
Sonda
Sądzisz, że woda to zdradliwy żywioł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE