Ogromne utrudnienia na kolei. Pociągi nie zatrzymują się na stacji Warszawa Wschodnia

i

Autor: Wikipedia, By Paul Kowalow - Own work, CC BY-SA 3.0 Ogromne utrudnienia na kolei. Pociągi nie zatrzymują się na stacji Warszawa Wschodnia

Ogromne utrudnienia na kolei. Pociągi nie zatrzymują się na stacji Warszawa Wschodnia

2022-03-20 13:01

Pasażerowie wybierający się w niedzielną podróż pociągami muszą liczyć się z utrudnieniami. Z powodu awarii pociągi Kolei Mazowieckich mogą być opóźnione lub nawet odwołane. Co więcej, niektóre pociągi dalekobieżne nie zatrzymują się na stacji Warszawa Wschodnia.

To nie jest przyjemna niedziela dla podróżujących pociągami. Na kolei znów są utrudnienia. - Z powodu prowadzonych prac konserwacyjnych przy stacji Warszawa Powiśle, niektóre pociągi zamiast na Dworcu Wschodnim zatrzymują się na Dworcu Gdańskim - powiedział PAP rzecznik PKP PLK Karol Jakubowski. W rozmowie z "Super Expressem" uściślił jednak, że te zmiany były już wcześniej zapowiedziane i pasażerowie, którzy kupili bilet na niedzielną podróż, nie muszą bać się utrudnień.

Co więcej, utrudnienia komunikacyjne dotyczą też pociągów Kolei Mazowieckich, rozpoczynających bieg na stacjach Warszawa Wschodnia, Warszawa Zachodnia, Warszawa Główna.

"Z powodu awarii występującej na stacji postojowej Warszawa Grochów występują utrudnienia w ich kursowaniu" - poinformowały Koleje Mazowieckie. "Niektóre pociągi mogą być odwołane, skrócone, opóźnione. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie" - dodały.

Pociąg relacji Warszawa Zachodnia-Siedlce jest już opóźniony o 140 minut! Pozostałe składy mają znacznie mniejsze opóźnienia.

Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów podane są na stronie www.portalpasazera.pl.

Sonda
Czy lubisz podróżować pociągami?
Przy Torze Wyścigów Konnych w Warszawie powstał mural dla Ukrainy