Warsaw, Poland - Coronavirus (16.03.2020)

i

Autor: Apel Records Warsaw, Poland - Coronavirus (16.03.2020)

Katastroficzny film z wymarłych ulic Warszawy! Wywołuje ciarki... [ZOBACZ WIDEO]

2020-03-16 16:12

Nikt z nas nie sądził, że dożyje takich czasów, kiedy centrum Warszawy będzie świeciło pustkami, ulice nie będą zatłoczone w godzinach szczytu, a przy kolumnie Zygmunta nie zobaczymy tłumów przechodniów i turystów. Tak wyglądał poniedziałkowy poranek w Warszawie z lotu ptaka.

Koronawirus pojawił się w Warszawie niespodziewanie i mgnieniu oka wpłynął na wszystkich mieszkańców. Zamknięte zostały szkoły, uniwersytety, teatry, restauracje, korporacje. Ponadto większość zakładów pracy umożliwiła tzw. pracę zdalną, dlatego też Warszawa dzisiaj świeciła wyjątkowymi pustkami.

Koronawirus. "Jak PRZETRWAĆ epidemię?" [WIELKI PORADNIK do kupienia już 16 MARCA]


Unikalne wideo ukazujące opustoszałą stolicę w porannych godzinach szczytu nagrane zostało przez ekipę filmową ApelRecords. Trzeba przyznać, Warszawa nigdy nie była taka pusta. Czy to widok piękny i niepokojący zarazem? Wszystko na to wskazuje. - Warszawa się zatrzymała na trochę dłużej niż tylko każdego roku 1 sierpnia o godzinie 17:00. Czas na refleksje oraz zwolnienie to nie jest zły czas, to przerwa dla całej ludzkości! - czytamy w komentarzach pod filmem.

Zobaczcie koniecznie, jak wyglądała opustoszała Warszawa w poniedziałkowy poranek 16 marca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany