ORLEN Paczka – same korzyści dla klienta i sprzedawcy

i

Autor: materiały prasowe ORLEN Paczka – same korzyści dla klienta i sprzedawcy

ORLEN Paczka – same korzyści dla klienta i sprzedawcy

2022-08-02 12:15

Zakupy w sieci są teraz niezwykle popularne. Dla klientów sklepów internetowych liczy się przede wszystkim szybka, bezproblemowa i tania dostawa, wygodne miejsce i sposób odbioru oraz możliwość łatwego zwrotu. To wszystko zapewnia ORLEN Paczka. Ma też korzystną ofertę dla firm i osób prywatnych, dzierżawiących swoje grunty pod automaty paczkowe i chcących uruchomić w swoim biznesie punkt odbioru paczek.

Czekanie w domu na kuriera często zaburza nam plan dnia. Wolimy sami, w dogodnym dla nas terminie odebrać paczkę z położonego w pobliżu punktu odbioru lub automatu paczkowego. Takie możliwości daje nam ORLEN Paczka. W dodatku jest to zwykle najtańsza dostępna opcja dostawy.

Punkt odbioru zawsze blisko

Przesyłka dociera do wybranego przez nas miejsca w ciągu jednego dnia roboczego. Punktów odbioru jest mnóstwo - obecnie ponad 6,5 tys., a w najbliższym czasie ta liczba się podwoi. Paczkę można odebrać nie tylko w automatach paczkowych, których jest już 1000 w całej Polsce (do końca tego roku mają ich być już 2 tys.), ale także w jednym z szerokiej sieci punktów dostaw, która obejmuje stacje paliw ORLEN, kioski RUCH-u i punkty partnerskie. Każdy więc znajdzie dogodny punkt, nie tylko mieszkańcy dużych miast, ale także małych miejscowości.

3 dni na odbiór przesyłki

Przesyłkę łatwo odebrać, bo czeka na nas aż 72 godziny, co w porównaniu do pozostałych dostawców, którzy w swojej ofercie mają raptem 48 godzin – jest bardzo konkurencyjnym atutem. Mało tego – za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej ORLEN Paczka (dostępna na systemy iOS i Android), możemy wydłużyć czas odbioru o kolejne 24 godziny w automatach paczkowych!

Automaty paczkowe czynne są całą dobę. Wszystkie mają ułatwienia dla osób z niepełnosprawnością. Aplikacja ORLEN Paczki, poza wydłużeniem czasu, jaki mamy na odbiór przesyłki, umożliwia m.in. bezdotykowe otwieranie skrytek w automatach paczkowych czy śledzenie przesyłki. W aplikacji widoczna jest również mapa, która wskaże nam najbliższe punkty odbioru, a w razie potrzeby – nawiguje nas do nich.

Usługę ORLEN Paczki doceniło już wiele firm i platform handlujących w sieci m.in. Allegro, OLX, Ceneo, Shopee, Vinted czy Erli, a ta sieć rozszerza się z każdym miesiącem.

Więcej informacji znajdziemy na: www.orlenpaczka.pl

Atrakcyjne możliwości współpracy z ORLEN Paczką

  • Wynajmij grunt pod automat paczkowy

ORLEN Paczka zapewnia atrakcyjne zyski dla podmiotów, które zdecydują się wynająć grunt pod automat paczkowy lub firm, które zechcą wprowadzić do swojej oferty odbiór przesyłek.

Grunt pod automat paczkowy to oferta dla osób i firm, które mają prawo do swobodnego dysponowania terenem. Miejsce musi być łatwo dostępne i otwarte przez całą dobę i 7 dni w tygodniu. Ponad to musi mieć dostęp do przyłącza elektrycznego i powierzchnię co najmniej 4 m².

ORLEN Paczka zapewnia atrakcyjne warunki czynszu i pokrywa koszty przygotowania terenu oraz instalacji elektrycznej oraz załatwia formalności związane z montażem urządzenia.

Automat paczkowy na naszym terenie to pewny i stały zysk z dzierżawy gruntu, a to jest niezwykle ważne. Więcej informacji: https://lokalizacje.orlenpaczka.pl/

  • Jak zostać punktem odbioru przesyłek

Na właścicieli biznesów, którzy nawiążą współpracę z ORLEN Paczką, czekają bardzo korzystne warunki umowy - stałe wynagrodzenie za każdą odebraną i nadaną w punkcie paczkę.

Obsługa przesyłek jest bardzo prosta i nie wymaga dodatkowych inwestycji. Współpraca z ORLEN Paczką umożliwia rozszerzenie oferty własnego biznesu o dodatkowe usługi, co powoduje też zwiększenie liczby klientów.

Więcej informacji: https://www.orlenpaczka.pl/zglos-lokal/

Artykuł Sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE