Osiedle Tawułkowa - wybierz mieszkanie dla siebie

2021-09-13 8:00
Osiedle Tawułkowa
Autor: mat.prasowe

Szukasz swojego wymarzonego lokum? Najlepiej w spokojnej okolicy, ale z dobrym dojazdem do centrum Warszawy? Przedstawiamy Osiedle Tawułkowa, zrealizowane w formie 42 domków bliźniaków.

W każdym bliźniaku usytuowane są dwa mieszkania. Mieszkania na parterach mają ogródki, a mieszkania na piętrze poddasza. Poddasza są zaprojektowane tak, że posiadają łazienkę i miejsce na aneks kuchenny, co sprawia, że mogą funkcjonować jako oddzielne mieszkania, a ich otwarta przestrzeń robi naprawdę duże wrażenie. Warto dodać, że do każdego z mieszkań przypisane są dwa miejsca parkingowe.

Najważniejsze cechy osiedla „Tawułkowa”:

  • 77 m2 mieszkania na parterze + ok. 70 m2 ogródka,
  • 158 m2 na piętrze i  poddaszu
  • minimalny odstęp między budynkami: 11 metrów,
  • 3 kondygnacje w każdym obiekcie.
Osiedle Tawułkowa
Autor: mat.prasowe Link: http://tawulkowa.pl/osiedle-tawulkowa/

Dobra lokalizacja!

Na tym jednak nie koniec, ponieważ na początku wspomnieliśmy również o dobrej lokalizacji. W rejonie stacji PKP Miedzeszyn (cztery minuty jazdy samochodem od osiedla) zaplanowany został parking „Parkuj i jedź”, przeznaczony na 130 aut. Wartość nieruchomości podniosła trasa mostu Południowego, która stała się częścią Południowej Obwodnicy Warszawy. Do samego mostu można dojechać w dziewięć minut, zaś do węzła komunikacyjnego, prowadzącego na obwodnicę, z osiedla jest zaledwie 2 km. A wszystko to w obszarze zabudowy jedno- i wielorodzinnej, o kilometrowym promieniu, w okolicy bogatej w lasy sosnowe, dobrze skomunikowanej i, jak na stołeczne warunki, z niskim natężeniem ruchu. Tak, tutaj korki nie są dużym problemem.

Mieszkania w tej lokalizacji dostępne już od 4 000 zł za m2. Zainteresowani? Więcej informacji znajdziecie >>tutaj<<.

Osiedle Tawułkowa
Autor: mat.prasowe Link: http://tawulkowa.pl/osiedle-tawulkowa/

OSIEDLE TAWUŁKOWA

ul. Tawułkowa 3

Warszawa – Wawer

tel: 784 800 800

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE