Ostatki 2020 w Warszawie: Potańcówki w Hali Gwardii już w ten weekend!

2020-02-21 16:00 MB
Ostatki w Hali Gwardii
Autor: Hala Gwardii Ostatki w Hali Gwardii

Ostatki to doskonała okazja, by oderwać się na chwilę od rzeczywistości i dać się ponieść ostatnim dniom karnawału. W sobotę i niedzielę (22-23.02) Hala Gwardii zaprasza wszystkich warszawiaków na karnawałowe ostatki. Co będzie się działo? Kto wystąpi? Podpowiadamy!

Choć „ostateczny” termin ostatek wypada zawsze we wtorek, największa liczba imprez odbywa się przede wszystkim w weekend poprzedzający tę datę. Warszawa będzie więc świętowała ostatki w weekend między 21 a 23 lutego. Szukacie pomysłu na ostatkową imprezę? Nie wiecie, gdzie ciekawie spędzić czas? Przygotowaliśmy dla Was szczegółowy przegląd najciekawszych wydarzeń w Warszawie od piątku do niedzieli. Zaczynamy od potańcówek w Hali Gwardii.

ZOBACZ TEŻ: Tajemnicza ŚMIERĆ mężczyzny na Dworcu Wileńskim: Wiemy, jak ZGINĄŁ!

W weekend 22 i 23 lutego na uczestników czekają porywające rytmy taneczne. Będzie nauka tańca, wystąpią też profesjonalne grupy taneczne, będą DJ-e. Nie zabraknie przysmaków tradycyjnych, ale też takich z różnych części świata. Poza dźwiękami latynoamerykańskimi z pewnością nie zabraknie także polskich i światowych szlagierów, wszak muzyka jednoczy ludzi i łagodzi obyczaje.

- Bardzo starannie budujemy program Hali, nieustannie kreując jego wyjątkową atmosferę. Dbamy o tradycję, ale otwieramy się również na inne kultury i zwyczaje. W ostatni weekend Karnawału Halę wypełnią gorące rytmy i mam nadzieję porwą one naszych gości do wspólnej zabawy. O ich kubki smakowe zadbają nasi wystawcy. Serdecznie zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek – mówi Krystyna Chami z CBR Events, koordynator programu Hali Gwardii.

Hala Gwardii otwiera swoje podwoje dla amatorów tańca i zaprasza na weekendową taneczną gorączkę. Wstęp dla wszystkich uczestników jest wolny.

Zobacz też: TOP 7. Atrakcje Karpacza i okolic, ciekawe miejsca

PROGRAM:

SOBOTA (22.02.2020)
17:00 - 19:00 Milonga tu i teraz
od 19:30 Dj Yoonior zadba o pozytywną energię do końca wieczoru puszczając klasyki, które dobrze znamy i kochamy
20:30 - pokaz tańców karaibskich w wykonaniu artystów z grupy Viva Brasil
21:30 pokaz tańców karaibskich w wykonaniu artystów z grupy Viva Brasil

ZOBACZ TEŻ: Weekend z dzieckiem w Warszawie: Co robić? [TOP 5 ATRAKCJI]


NIEDZIELA (23.02.2020)
od 12:00 do 18:00 - warsztaty taneczne w roztańczonej strefie Viva Cuba Dance. Pokażemy najróżniejsze style tańca: salsa, dancehall, reggaeton, samba brazylijska.

Zatańczą dla Was instruktorzy i tancerze z Viva Cuba Dance Studio, a najlepszą muzykę zapewni zespół Drumbastic - Samba Batucada Group - półfinaliści V edycji "Mam Talent".


Szczegółowy program:
12:00 nauka podstawowych kroków salsy
13:00 nauka podstawowych kroków reggaetonu
14:00 pokaz grupy Bashy Crew - dancehall
15:00 nauka podstawowych kroków dancahallu
16:00 występ grupy Drumbastic
17:00 nauka podstawowych kroków salsy z parach
18:00 pokaz tańca popping – Shiney