Ostrów Mazowiecka. Tragedia w szpitalu! Znany medyk zmarł na koronawirusa

2021-11-22 15:10
Ostrów Mazowiecka. Wielki smutek w szpitalu. Znany medyk zmarł na koronawirusa
Autor: Szpital w Ostrowi Mazowieckiej #Leczymyzuśmiechem/Facebook.com Nie żyje Waldemar Brzostek, technik radiologii ze szpitala w Ostrowi Mazowieckiej. Zmarł na koronawirusa w wieku 58 lat

Nie żyje Waldemar Brzostek, technik radiologii ze szpitala w Ostrowi Mazowieckiej. Zmarł na koronawirusa w wieku 58 lat. Dla pracowników placówki to tym większy szok, że mężczyzna pracował tam od 37 lat, a nieco ponad 3 tygodnie temu pełnił jeszcze dyżur w Pracowni Diagnostyki Obrazowej. Mężczyzna wspominają pracownicy szpitala w Ostrowi Mazowieckiej.

Ostrów Mazowiecka. Tragedia w szpitalu. Znany medyk zmarł na koronawirusa

Nie żyje technik radiologii ze szpitala w Ostrowi Mazowieckiej Waldemar Brzostek. Zmarł na koronawirusa w wieku 58 lat w czwartek 18 listopada. O jego śmierci poinformowała placówka na swoim profilu facebookowym, dodając, że mężczyzna pracował tam przez ostatnie 37 lat, a 3 tygodni wcześniej pełnił jeszcze dyżur w swojej Pracowni Diagnostyki Obrazowej. "(...) lubiany na Bloku Operacyjnym, szanowany w całym Szpitalu. Zawsze chętny do pomocy, zawsze uśmiechnięty, zawsze przyjazny pacjentom" - czytamy na profilu szpitala w Ostrowi Mazowieckiej. Koleżanki i koledzy z pracy medyka dodają ponadto, że "dawał poczucie bezpieczeństwa. Uśmiechnięty, pracowity, służył radą i ciepłym słowem. Dziś już nie ma Waldka, a wraz z nim zniknęła cząstka naszej tożsamości. Pozostał smutek i łzy". Zmarłego pracownika szpitala w Ostrowi Mazowieckiej wspomina też Judyta Legacka, kierownik Techników Elektroradiologii placówki.

- Bez Waldka nasza Pracownia już nigdy nie będzie taka sama. Odszedł za wcześnie. Nie był konfliktowy, zawsze wyważony i spokojny. Prawdziwy mężczyzna z klasą. Potrafił mnie rozczulić mówiąc: Co tam Józiu? Nigdy nie odmawiał wzięcia dyżuru za kogoś. Zawsze na posterunku, gotowy do pracy. Będzie nam brakowało Waldka z jego pasją do historii, zdrowego odżywania, własnoręcznie robionych miodów - pisze kobieta.

Czytaj też: Koszmarny wypadek pod Pułtuskiem! 64-latka zginęła po zderzeniu z ciężarówką (ZDJĘCIA]

Czytaj też: Płock. 13-latek wiózł pijanych dorosłych. Gdy zaczął uciekać, przejechał go ford!

Sonda
Szczepiliście się przeciwko koronawirusowi?
Poradnik Zdrowie: powikłania po COVID-19
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE