Wypadek!

Paraliż na S8 w Warszawie! Potężny karambol, zderzyło się 6 aut, droga jest zablokowana

2023-07-21 18:12

Karambol i totalny paraliż na S8! W piątek, 21 lipca, popołudniu na trasie szybkiego ruchu zderzyło się aż 6 samochodów. Trasa została zablokowana na wysokości stacji PKP Warszawa Toruńska. Utworzył się kilkunastokilometrowy korek. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe: policja, straż pożarna i pogotowie.

Karambol na S8. Totalny paraliż, korek na kilkanaście kilometrów

Do fatalnej serii wypadków doszło popołudniu. Jak ustalił obecny na miejscu reporter „Super Expressu” w zdarzeniu brało udział 6 samochodów osobowych: bmw, mercedes, toyota, renault, saab i hyundai. Pojazdy kolejno roztrzaskały się uderzając o siebie. Dwie osoby były badane przez ratowników medycznych. Jedna wymagała dalszej pomocy.

Wypadek potwierdza policja. - Jeden z pasów w kierunku Białegostoku jest w dalszym ciągu zablokowany. Pasażerka z osobowego bmw została ranna. Służby przetransportowały ją do szpitala – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” mł. asp. Piotr Krat z wydziału komunikacji społecznej Komendy Stołecznej Policji. Utrudnienia potrwają jeszcze długie godziny.

Aktualizacja

Po godzinie 20 droga była już całkowicie przejezdna.

Sonda
Czy często jeździsz autostradą?