park wodny Julinek

i

Autor: mat. prasowe Park wodny w Julinku ze zjeżdżalniami

Wielka zabawa pod Warszawą

Park wodny w Julinku. Wielka impreza Radia Eska! Koncerty i moc atrakcji. Kto wystąpi?

2022-07-06 22:49

Na ten moment czekało wielu mieszkańców Mazowsza. Nowoczesny Park Wodny w podwarszawskim Julinku jest już otwarty! Z tej okazji w najbliższą niedzielę, 10 lipca, na chętnych czeka moc atrakcji. Wielka impreza inauguracyjna nie obędzie się bez wodnych zabaw i warsztatów oraz koncertów. Z okazji otwarcia wodnego parku rozrywki odbędzie się także Eska Pool Party. Wieczór umili koncert gwiazdy pop DARII.

Julinek Park. Wielka impreza Radia Eska

Julinek Park leży jedynie 30 km od Warszawy. To wyjątkowe miejsce jest czynne od 25 czerwca, ale w niedzielę (10 lipca) odbędzie się wielka impreza inauguracyjna. Emocje rozpoczną się już przed południem. W ramach Eska Pool Party odbędzie się wiele warsztatów i zabaw. Wszyscy goście będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych zajęciach tanecznych pt. „Uczymy się tańczyć latino”. Drugie zajęcia „Ruszamy biodrem w basenie”, to zabawa, która zacznie się około południa. O godz. 12.30 i 15 odbędzie się Piana Party. Wyszaleć się na niej będą mogli wszyscy, i starzy i młodzi.

Przeczytaj również: Park Wodny w podwarszawskim Julinku już przyjmuje pierwszych gości. Znamy szczegóły!

Przez całą niedzielę nie zabraknie też wydarzeń muzycznych. Czas umilą DJ-e grający skoczną muzykę, a wieczorem zagra gwiazda muzyki pop DARIA. Artystka szturmem listy przebojów. Nie ma wątpliwości, że ESKA Pool Party połączone z koncertem DARII na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości Julinka. Bilety do Parku Wodnego dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem.

Atrakcje w Parku Rozrywki Julinek!

Park Wodny w Julinku. Eska Pool Party

Mimo, że inauguracja nastąpi 10 lipca, to ze wszystkich atrakcji parku korzystać można już od 25 czerwca. Wśród atrakcji znajdują się strefa basenowa, 5 zjeżdżalni łącznej o długości 167 metrów, 4 kurtyny i 10 armatek wodnych. Park w Julinku jest także wyposażony w kaskady i fontanny. Strefa rekreacyjna ma specjalną strefę przystosowaną dla dzieci z niepełnosprawnością.

W basenach na najmłodszych uczestników czekają wodne zabawy. Zajęcia pod okiem animatorów z pewnością sprowadzą uśmiechy na dziecięce twarze. W Parku Julinek nie zabraknie tez atrakcji dla starszych. Przy strefie basenowej znajduje się wiele punktów gastronomicznych, a tam przepyszna pizza, burgery i przekąski. Spalić kalorie można grając w kręgle, a później odpocząć na leżakach racząc się kolorowym drinkiem. Wszystko to dosłownie w najbliższej okolicy Warszawy.

Park Wodny w Julinku. Jak dojechać?

Dojazd na miejsce nie stanowi problemu, z uwagi na strategiczne położenie Julinka - w pobliżu tras S7 i A2, tuż obok Leszna, zaledwie ok. 30 km od Warszawy, 22 km od Żelazowej Woli i Brochowa, 34 km od Sochaczewa i 23 km od Modlina.

Sonda
Julinek Park - lubisz to miejsce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE