Piaseczno: Potężny KARAMBOL w Zalesiu Dolnym. Dziecko w szpitalu! [GALERIA]

2020-09-21 20:03 Dawid Skrzypiński
Karambol pod Piasecznem. 8 aut zniszonych w Zalesiu dolnym
Autor: WAWA HOT NEWS 24

W Zalesiu Dolnym na ul. Pod Bateriami doszło do fatalnego karambolu. Tuż po godzinie 17 nieopodal sklepu rozpędzony autobus wjechał w tył osobowego bmw. To wywołało prawdziwą lawinę!

W momencie wypadku kierowca bmw prawdopodobnie przepuszczał inny pojazd. Siła uderzenia autobusu była tak duża, że osobówka została wyrzucona na przeciwległy pas, wprost pod nadjeżdżające samochody. Kolejne auta z dużą siłą wpadały na siebie. Kierowcy nie mieli szans uniknąć wypadku. Łącznie zderzyło się aż siedem samochodów. Wraki całkowicie zablokowały jezdnię.

Warszawa: Tramwaj WYPADŁ Z TORÓW na Bielanach. Poważne utrudnienia!

- Do szpitala trafiło siedmioletnie dziecko, które było pasażerem jednego z aut. Nie odniosło jednak poważnych obrażeń i po badaniach wróciło do domu - przekazał Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Wszyscy kierowcy zostali przebadani na obecność alkoholu. - Niestety u kierowcy bmw wykryto około 0,5 promila alkoholu – dodaje Sawicki. Policjanci będą szczegółowo badać przyczyny wypadku. Wszyscy kierowcy zostaną przesłuchani. Ulica Pod Bateriami jest nadal nieprzejezdna. 

Warszawa: Dramatyczny karambol przy ul. Radzymińskiej! Dwie osoby w szpitalu!

Super Raport 21.09 (goście: Jarosław Sellin - wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego, Paweł Zalewski - PO oraz dr hab. Tomasz Słomka z UW)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.