Na sygnale!

Pieszy wpadł pod tramwaj! Dramatyczny wypadek w centrum Warszawy

2023-11-28 18:13

Pieszy wpadł pod jadący tramwaj! Dramat rozegrał się w samym centrum Warszawy. Na pomoc rannemu mężczyźnie ruszyli ratownicy medyczni. Na czas akcji ruch szynowy był całkowicie sparaliżowany, a 4 linie musiały korzytstać z objazdów. Ze wstępnych informacji wynika, że pieszy był pijany, a motorniczy nie miał szans, by w porę zareagować.

Warszawa. Pieszy wapdł pod trawmaj w centrum. Potężne utrudnienia

Wszystko działo się we wtorek (28 listopada) o godz. 15 przy skrzyżowaniu ul. Marszałkowskiej i ul. Świętokrzyskiej. - Do zdarzenia doszło przy przystanku Metro Świętokrzyska. Pieszy wybiegł zza tramwaju i został potrącony przez tramwaj linii 4 jadący w kierunku Banacha. Na miejscu jest pogotowie ratunkowe. Są utrudnienia w kursowaniu tramwajów - powiedział w rozmowie z TVN Warszawa rzecznik Tramwajów Warszawskich Maciej Dutkiewicz. Według rzecznika pieszy był pijany.Uderzenie mocno go poturbowało. Z urazem głowy trafił do szpitala. Nie znamy jego dokładnego stanu zdrowia.

Dzień wcześniej doszło do serii wypadków i zdarzeńz udziałem autobusów. Najpierw autobus miejski zderzył się na Grochowie z taksówką, której kierowca był reanimowany. Uderzenie zmiażdżyło bok jego tyoty. Później autobus wiozący żołnierzy stanął w ogniu na trasie S7 pod Płońskiem. Na koniec dnia doszło do dziwnego zdarzenia pod Legionowem. Kieorwca autokaru wiozącego dzieci zamiast na Śląsk pojechał do lasu. Na miejsce pilnie wezwano służby. Więcej tutaj

Quiz. Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy?

Pytanie 1 z 10
Musisz zadzwonić po pogotowie. Który numer wybierzesz?
Karetka pogotowia
Nasi Partnerzy polecają