Pijacki rajd sportowym BMW na Rajdowej. Absolutna demolka w Konotopie. Szokujące nagranie z kamery!

2021-06-18 13:13
Pijacki rajd sportowym BMW na Rajdowej. Absolutna demolka w Konotopie. Szokujące nagranie z kamery!
Autor: WAWA HOT NEWS 24 Pijacki rajd sportowym BMW na Rajdowej. Absolutna demolka w Konotopie. Szokujące nagranie z kamery!

To aż niemożliwe, że oni wyszli z tego cało. W miejscowości Konotopa pod Warszawą kierowca bmw dokonał istnej demolki. Wypadł z drogi na chodnik i uderzył kolejno: w ogrodzenie posesji, przydrożne drzewo, słup energetyczny i ogrodzenie kolejnej posesji. Na koniec dachował. Po chwili z auta wypełzło dwóch mężczyzn. Jeden z nich uciekł.

Do tego groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w miejscowości Konotopa w powiecie warszawskim zachodnim. Jak na ironię rajd sportowym bmw zakończył się na ulicy Rajdowej. - Po 19.30 dostaliśmy zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego z udziałem bmw. Jak wynika z naszych wstępnych ustaleń, kierowca jadąc ulicą Piastowską, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze - powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z komendy powiatowej policji.

Auto wjechało na chodnik, po czym uderzyło kolejno: w ogrodzenie posesji, przydrożne drzewo, słup energetyczny i ogrodzenie kolejnej posesji. - Tam auto dachowało i zakończyło swoją podróż - stwierdziła policjantka.

W bmw podróżowało dwóch mężczyzn. Po chwili wypełzli z przewróconego do góry nogami, dymiącego auta. Jeden z nich uciekł. Mundurowi z psami tropiącymi przystąpili do poszukiwań. - Mężczyzna został ujęty przez policjantów na terenie gminy Ożarów Mazowiecki - stwierdziła Ewelina Gromek-Oćwieja.

Kierujący autem, który pozostał na miejscu, okazało się, że był kompletnie pijany. - Badanie wykazało 1,8 promila w jego organizmie. Zabraliśmy mu prawo jazdy i umieściliśmy w policyjnym areszcie, aż wytrzeźwieje. Mężczyźni nie byli ranni, więc zdarzenie zakwalifikowaliśmy jako kolizja, jednak pijanemu kierowcy grożą dwa lata więzienia za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu - podsumowała policjantka.

Groza pod Warszawą. BMW wypadło z drogi i dachowało
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE