Pijak za kierownicą! Zdemolowane samochody i przystanek na Grochowskiej

2020-09-13 12:54 Damian Ryndak
WYPADEK
Autor: WAWA HOT NEWS 24

W sobotę na Grochowskiej zderzyły się trzy samochody, mercedes, toyota i kia. Kierujący mercedesem po zderzeniu, odbił się i skosił przystanek. Kierujący toyotą był pijany.

Do zdarzenia doszło przed godz. 11. Mercedes, toyota i kia pędziły swoimi pasami w kierunku ronda Wiatraczna. W pewnym momencie na wysokości ulicy Kickiego huknęły o siebie z impetem. Siła uderzenia była tak ogromna, że rozpędzony mercedes, odbił się, wpadł na pobocze, skosił barierki i rozwalił przystanek. Na szczęście wszyscy kierujący wyszli cało z tego zdarzenia. Mercedes miał uszkodzony przód. Kia zaś cały bok od strony kierowcy. Toyota natomiast została uderzona z obu stron. Na miejsce wezwano. Przybyli funkcjonariusze przebadali kierujących. - Kierowca toyoty był pod wpływem alkoholu. Po przebadaniu okazało się, że w jego krwi jest 1.5 promila. – poinformowała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. Wszyscy uczestnicy wypadku zostali opatrzeni na miejscu przez zespół pogotowia ratunkowego. Niestety to nie pierwszy wypadek na Grochowskiej. W maju tego roku na pasie w przeciwnym kierunku rozbił się kierowca golfa. Był pod wpływem alkoholu.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE Atak nożownika w pociągu z Warszawy do Wołomina! Dźgnął policjanta w brzuch!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE