Pijana jak bela wiozła autem trójkę dzieci! Nie pierwszy raz

i

Autor: policja.pl Pijana jak bela wiozła autem trójkę dzieci! Nie pierwszy raz

Co za bezmyślność!

Pijana jak bela wiozła autem trójkę dzieci! Nie pierwszy raz

2023-07-14 12:25

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się 29-latka, która kompletnie pijana jechała autem. Co więcej, kobieta wiozła ze sobą trójkę małych dzieci! Z relacji świadków wynika, że kierująca citroenem miała problemy już z samym ruszeniem pojazdem z miejsca i włączeniem się do ruchu. Jak się okazało, nie był to jej pierwszy taki wybryk.

Węgrów. Kompletnie pijana wiozła dzieci autem

Sytuacja miała miejsce w środę, 12 lipca. Policjanci z Węgrowa otrzymali informację o obywatelskim ujęciu nietrzeźwej kierującej, która podróżowała z dziećmi. - Zgłaszający oświadczył, że zauważył kobietę, jadącą samochodem wraz z trójką dzieci. Jej zachowanie mogło wskazywać na to, że jest pod wpływem alkoholu. Kobieta miała problemy z ruszeniem pojazdem z miejsca i włączeniem się do ruchu. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów kobieta zatrzymała pojazd. Właśnie wtedy świadek odebrał kluczyki kierującej, uniemożliwiając dalszą jazdę - poinformował st. sierż. Rafał Bałdyga z węgrowskiej policji.

Kobieta wysiadła z auta, zabrała dzieci i się oddaliła. Próbowała schować się w jednym z salonów usługowych na zapleczu, ale została tam zatrzymana przez policjantów.

Badanie alkomatem wykazało, że 29-letnia kierująca citroenem miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie!

Szokujące ustalenia policji

Po sprawdzeniu policyjnych bazach okazało się, że pijana kobieta nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem. Co więcej, wyszło na jaw, że był to kolejny taki incydent 29-latki. Trzy tygodnie temu również pijana przewoziła dzieci samochodem!

Dzieci w wieku 9, 6 i 2 lata zostały przekazane rodzinie

Mieszkanka pow. węgrowskiego usłyszała zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz narażenia dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Ponadto 29-latka odpowie za kierowanie bez uprawnień.

Sonda
Czy zdarzyło Ci się kiedyś prowadzić auto po alkoholu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany