Skuterem potrącił 7-letnią córkę i uciekł. Wydmuchał ponad 3 promile

i

Autor: policja.pl Skuterem potrącił 7-letnią córkę i uciekł. Wydmuchał ponad 3 promile

Straszne

Skuterem potrącił 7-letnią córkę i uciekł. Wydmuchał ponad 3 promile

2023-06-06 20:01

Szok! 38-latek na skuterze potrącił swoją 7-letnią córkę i uciekł. Mężczyzna przed sprawiedliwością próbował ukryć się za stodołą sąsiada, jednak policjanci szybko go odnaleźli. Okazało się, że był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu! Teraz o jego losie zdecyduje sąd karny i rodzinny.

Potrącił motorowerem 7-letnią córkę

Dyżurny wyszkowskich policjantów otrzymał niepokojące zgłoszenie. Na drodze gruntowej jednej z wsi gminy Brańszczyk kierujący skuterem miał potrącić dziecko i uciec. Na miejsce ruszyli policjanci z Długosiodła i Wyszkowa oraz załoga karetki pogotowia. Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania uciekiniera.

- Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynikało, że sprawcą potrącenia prawdopodobnie jest ojciec 7-letniej dziewczynki. Z relacji matki wynikało, że kiedy była na spacerze z dzieckiem wtedy podjechał skuterem do niej mąż. Między małżonkami doszło do sprzeczki. Mężczyzna nagle ruszył jednośladem i uderzył w rower trzymany przez 7-latkę, z którym ta następnie się przewróciła. 38-latek uciekł - przekazał kom. Damian Wroczyński z wyszkowskiej policji.

Uciekinier był pijany

Jak się okazało, 38-latek przed sprawiedliwością próbował ukryć się za stodoła sąsiadów. Mundurowi szybko o jednak odnaleźli. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. - Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Na miejsce przyjechała załoga karetki pogotowia, która zbadała dziecko. Na szczęście 7-latka nie wymagała hospitalizacji - poinformował kom. Damian Wroczyński.

38-latek usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Na tym jednak sprawa się nie kończy. Całość dokumentacji trafi również do sądu rodzinnego.

Sonda
Czy pijani kierowcy powinni być karani jeszcze surowiej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany