Koszmar

Czarny piątek na torach. Kolejne potrącenie przez pociąg. Nie żyje kobieta

2023-07-14 10:49

To kolejna już dzisiaj makabra na torach. Po godz. 9 w piątek, 14 lipca, przy stacji PKP Ursus-Niedźwiadek pociąg PKP Intercity śmiertelnie potrącił człowieka. Kobieta nie miała szans na przeżycie. Zginęła na miejscu. Wcześniej, przed godz. 6, przy stacji PKP Gołąbki również zginął człowiek. Policja wyjaśnia okoliczności tych tragicznych zdarzeń.

PKP Ursus-Niedźwiadek. Nie żyje człowieka

Tragiczne wieści dotarły do naszej redakcji. Doszło do drugiego już dzisiaj (14 lipca) śmiertelnego wypadku na torach. Wcześniej pisaliśmy o potrąceniu przy stacji PKP Gołąbki, w wyniku którego zginął człowiek.

Nie minęło zbyt wiele czasu, a przed godz. 10 otrzymaliśmy informację o kolejnej śmierci na torach w Warszawie. Tym razem do potrącenia przez pociąg PKP IC „Słowacki” jadący w kierunku Łodzi, doszło tuż przy stacji PKP Ursus-Niedźwiadek. Zginęła kobieta.

Informację o wypadku potwierdziła policja. - O godz. 9:50 otrzymaliśmy informację, że w okolicy stacji Ursus-Niedźwiadek doszło do tragicznego w skutkach potracenia kobiety - przekazał nam Jacek Wiśniewski z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu policjanci pracują pod nadzorem prokuratora. Będą wyjaśniali szczegółowe przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia.

Utrudnienia na kolei

Z powodu tragicznego w skutkach wypadku pasażerowie kolei muszą liczyć się z utrudnieniami. Na czas trwania policyjnych czynności na odcinku zablokowany jest ruch kolejowy. Pociągi dalekobieżne, a także KM i SKM mogą być opóźnione lub nawet odwołane.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?