Szok!

Pijana policjantka wiozła autem dzieci! Jej samochód wylądował na boku. Funkcjonariuszka została zawieszona

2022-11-07 14:06

W niedzielę wieczorem, 6 listopada, na ul. Lazurowej pijana kobieta wjechała w zaparkowane auto, w wyniku czego jej samochód przewrócił się na bok. Co więcej, z kobietą podróżowała dwójka dzieci. Dzień później wyszło na jaw, że to stołeczna policjantka wsiadła za kółko pod wpływem alkoholu. Funkcjonariuszka została zawieszona.

Pijana kobieta wjechała w zaparkowane auto

Sytuacja miała miejsce w niedzielny wieczór przy ul. Lazurowej na Bemowie. Około godz. 20 kierująca volkswagenem kobieta uderzyła w zaparkowane suzuki. W wyniku zderzenia jej auto wylądowało na boku. Oprócz kobiety autem podróżowało również dwoje dzieci. Szybko wyszło na jaw, że kierująca była pijana. Jak przekazał nam fotoreporter, który był na miejscu zdarzenia, kobieta kilkukrotnie podchodziła do badania sprawdzającego stan jej trzeźwości. - Badanie wykazało, że kierująca pojazdem miała około 0,8 promila alkoholu wydychanym powietrzu. W zdarzeniu nikomu nic się nie stało - poinformowała nadkomisarz Marta Sulowska z Komendy Rejonowej Policji IV.

Pijana kobieta to policjantka!

Dzień po zdarzeniu światło dzienne ujrzały nowe fakty. Okazało się, że pijaną kierującą była stołeczna policjantka z wydziału prewencji. - Wszczęte zostały czynności dyscyplinarne, funkcjonariuszka została już zawieszona - potwierdził w rozmowie z TVN Warszawa nadkom. Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Sonda
Czy pijani kierowcy powinni tracić samochody?
Listen to "Milion osób w Polsce jest uzależnionych od alkoholu" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają