Pilnie poszukiwany. Ten mężczyzna jest ścigany listem gończym. Uwaga, jest niebezpieczny [ZDJĘCIE]

2021-03-06 6:30 Norbert Amlicki
poszukiwany mężczyzna
Autor: KRP VI

Policjanci z Pragi-Północ szukają tego mężczyzny. Nazywa się Konrad Kusyk s. Franciszka. Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanymi przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny, albo podejrzewają gdzie może się znajdować o kontakt z Komendą Rejonową Policji przy ul. Jagiellońskiej 51 lub pod numerem tel. 47 723 75 56.

Policjanci poszukują Konrada Kusyka s. Franciszka.

Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ w celu odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 278 KK i 279 KK. Czyli kradzież i kradzież z włamaniem. Dla funkcjonariuszy ważna jest każda informacja dotycząca ściganego mężczyzny i jego obecnego miejsca pobytu.

Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt pod numerem telefonu 47 723 75 56 lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: dyzurny.krp6@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej ( art. 280 § 2 kpk). - informuje mł. asp. Irmina Sulich, oficer prasowy praskiej policji

poszukiwany mężczyzna
Autor: Policja
Poszukiwany strzelał na Targówku. W akcji antyterroryści
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE