Awaria!

Plaga awarii wodociągowych na Woli. Pękły dwie rury, woda zalała ulicę. Gigantyczne utrudnienia

2022-12-19 16:36

Wielka awaria na Woli! Woda zalała całą szerokość ul. Kasprzaka i Prymasa Tysiąclecia. Podczas prac budowlanych robotnicy przerwali rurę wodociągową. Do uszkodzenia doszło, gdy koparka pracował przy budowie linii tramwajowej. Zalane ulice paraliżowały ruch drogowy. Okazuje się, że to nie jedyna awaria w tej okolicy. Na terenie pobliskiej szkoły pękła inna rura.

Warszawa. Potężne awarie na Woli. Pękły dwie rury, ulice zalane

To pechowy dzień dla wodociągów. W krótkim odstępie czasu w poniedziałek (19 grudnia) na Woli doszło do aż dwóch awarii! Najpierw przed południem robotnicy rozpruli rurę koparką. - Podczas prac budowlanych o godz. 11:45 doszło do uszkodzenia rury o średnicy 150 mm – wyjaśniła rzeczniczka Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Jolanta Maliszewska. - Do uszkodzenia doszło podczas budowy nowej linii tramwajowej. Cały czas trwają prace naprawcze, jeszcze dziś zostaną ukończone – dodał rzecznik firmy Strabag, Maciej Tomaszewski. To pracownicy tego przedsiębiorstwa uszkodzili rurę.

Popołudniu niedaleko od miejsca pierwszej awarii pękła inna rura. - Na terenie szkoły przy ul. Kasprzaka 19/21 doszło do awarii w sieci wewnętrznej szkoły. Woda wylewała się między budynkiem szkoły a kortami tenisowymi – przekazała rzeczniczka MPWiK. Nie znamy jednak szczegółów tej awarii.

Sonda
Czy byłeś świadkiem awarii wodociągowej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany