WSZYSTKO STOI

Gigantyczne utrudnienia na Pradze! Woda podmyła jezdnię na Grochowskiej. Policjanci kierują ruchem

2022-12-09 17:55

W obrębie ul. Grochowskiej, Zamienieckiej i Chłopickiego doszło do awarii magistrali. W wyniku czego podmyta została jezdnia ul. Grochowskiej. Na miejscu pojawili się policjanci, którzy kierują ruchem, autobusy wielu linii zostały skierowane na trasy objazdowe. O problemach na warszawskiej Pradze poinformowały wodociągi.

Cała Praga stoi! Doszło do awarii magistrali

Doszło do podmycia jezdni, w wyniku czego konieczne było zamknięcie trzech pasów ulicy Grochowskiej. Skrajnego lewego i środkowego w kierunku Wawra i skrajnego lewego w kierunku centrum – przekazał Polskiej Agencji Prasowej rzecznik prasowy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, Marek Smółka.

Smółka przeprosił kierowców za utrudnienia i zadeklarował, że służby pracują nad jak najszybszym usunięciem awarii. Na miejscu oprócz ekip MPWiK są również pracownicy Zarządu Dróg Miejskich. Prawdopodobnie nie będzie konieczności wyłączenia wody w pobliskich budynkach.

W związku z awarią wodociągową występują utrudnienia w kursowaniu linii autobusowych 123, 125, 141, 142, 143, 145, 148, 173, 183, 521, 702, 704, 720, 722, 730, Z42 – poinformował o utrudnieniach Zarząd Transportu Miejskiego.

AKTUALIZACJA 18:03

Na miejscu pojawił się nasz reporter, który przekazał, że na wysokości ul. Wspólnej Drogi policjanci zamknęli całkowicie ruch samochodowy.Najprawdopodobniej pojawiła się obawa, że przejeżdżające samochody swoim ciężarem mogą spowodować kolejne załamanie się jezdni – przekazał dziennikarz "Super Expressu".

Awaria wodociągowa na Grochowskiej. Gigantyczne utrudnienia na Pradze
Sonda
Denerwują cię korki w mieście spowodowane remontem?
Nasi Partnerzy polecają