Koszmar kierowców

Poważna awaria na Mokotowie. Woda podmyła asfalt, wielkie utrudnienia dla kierowców

2022-11-15 14:37

Poważna awaria na Mokotowie! We wtorek, 15 listopada, podczas prac przy budowie kolektora woda podmyła asfalt. Konieczne było wyłączenie jednego pasa ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Gagarina i Czerniakowskiej. - Przepraszamy wszystkich kierowców za utrudnienia. Trwają prace naprawcze – informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Warszawa. Poważna awaria na Mokotowie, woda podmyła asfalt

We wtorek tuż przed godziną 12 na kierowców jadących ulicą Czerniakowską czekała niemiła niespodzianka. Jeden z pasów trzeba było wyłączyć z użytku. Okazuje się, że podczas prac przy budowie kolektora zarwał się asfalt. - Do zdarzenia doszło przy pracach ziemnych. Woda gruntowa podmyła fragmenty nawierzchni. Konieczne było zerwanie uszkodzonego asfaltu i położenie nowej nawierzchni. Na razie nie wiemy jak długo potrwają te prace - poinformował Marek Smółka, rzecznik MPWiK.

Robotnicy zepsuli asfalt

Do podobnej awarii doszło w czerwcu przy Wisłostradzie. Podczas budowy wielkiego kolektora ściekowego osunęła się ziemia. Asfalt runął i wszystko wymagało poważny prac naprawczych. Wykonawca przez tydzień gorączkowo prowadził prace, żeby przywrócić ruch na pasie tej ważnej trasy. Prace trwały do 4 lipca.

Sonda
Czy w Warszawie jest dużo dziur w drogach?
Nasi Partnerzy polecają