Płońsk: Ciężarówka ZMIAŻDŻYŁA matkę z trójką dzieci. TRAGICZNY wypadek zablokował DK7 [GALERIA]

2020-06-09 15:14
Tragiczny wypadek pod Płońskiem
Autor: WawaHotNews24 Tragiczny wypadek pod Płońskiem

We wtorkowe przedpołudnie pod Płońskiem doszło do przerażającego wypadku. W czołowym zderzeniu osobówki z ciężarówką zginęła młoda mama. Kobieta osierociła trójkę małych dzieci, które trafiły do szpitala. Droga była całkowicie nieprzejezdna.

Do tego tragicznego wypadku doszło około 11:30 na Drodze Krajowej nr 7. - Jest to wyjazd z miasta w kierunku Mławy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że rozpędzona scania z naczepą na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas i czołowo zderzyła się z jadącym z naprzeciwka osobowym audi – stwierdziła Kinga Drężek-Zmysłowska z komendy powiatowej policji w Płońsku.

Warszawa. Komunikacja w Boże Ciało i długi weekend. Sprawdź, co się zmieni! [INFORMATOR]

Osobówką podróżowały cztery osoby: kobieta i trójka dzieci. - Niestety pomimo akcji reanimacyjnej 36-letniej mieszkanki gminy Załuski nie udało się uratować. Jej 14, 6 i 2-letnie dzieci z ogólnymi obrażeniami ciała zostały przetransportowane Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Warszawie – dodała policjantka.

Piaseczno: Przyjechał zjeść KEBABA z 3 promilami!

Droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana przez kilka godzin. - Policjanci wytyczyli objazdy. W Płońsku kierowcy kierowali się na Ciechanów. Zaś z drugiej strony, w Glinojecku ruch puszczany był na Płock lub Ciechanów. Grupa dochodzeniowo-śledcza w obecności prokuratora badała miejsce zdarzenia. Dalsze śledztwo ustali jak doszło do tego tragicznego wypadku – podsumowała rzeczniczka.

Matura 2020: "Nowe ognisko COVID 19 w warszawskim liceum" Łukasz Szumowski - podpisał się szantażysta

Super Raport 8 VI (goście: Zandberg, Broniarz)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE