Zaraz wbiją pierwszą łopatę. Nowa, gigantyczna galeria handlowa powstanie pod Warszawą

i

Autor: Materiały prasowe Zaraz wbiją pierwszą łopatę. Nowa, gigantyczna galeria handlowa powstanie pod Warszawą

JUŻ NIEDŁUGO

Pod Warszawą wyrasta gigantyczny park handlowy. Największy taki obiekt w Mazowieckiem, aż pięć połączonych budynków

2023-09-15 16:09

Inwestycja weszła w nowy etap realizacji. W sierpniu rozpoczęła się budowa największego retail parku w województwie mazowieckim! Kompleks będzie mieścił się na powierzchni 55 tys. metrów kwadratowych, a klienci skorzystają z blisko 40 sklepów marek wielu branż. Na parkingu zatrzyma się nawet 1100 samochodów. Planowane otwarcie tego kolosa odbędzie się już w III kwartale 2024 roku.

Mysiadło. Pod Warszawą powstaje gigantyczny retail park – to San Park Mysiadło

Wielki, innowacyjny park handlowy San Park Mysiadło znajdzie się w bardzo dogodnej lokalizacji. Znajdzie się w bliskim sąsiedztwie stolicy, a do parku mieszkańcy będą mogli w komfortowy sposób dojechać autem ul. Puławską. Z wielkiej galerii handlowej skorzystają również mieszkańcy okolicznych miejscowości, chociażby Piaseczna, Konstancina-Jeziorny, Nowej Woli czy Lesznowoli.

Cały obiekt będzie połączony aż pięcioma jednopoziomowymi budynkami. W trzech z nich znajdą się salony z wyposażeniem wnętrz oraz sprzętem RTV i AGD. W dwóch kolejnych znajdą się lokale gastronomiczne. Łącznie San Park Mysiadło połączy około 40 sklepów.

Budowa projektu San Park Mysiadło rozpoczęła się zgodnie z naszymi założeniami i przekazywanymi przez nas wcześniej informacjami. Jesteśmy przekonani, że generalny wykonawca pozwoli nam przekazać do dyspozycji klientów nowoczesny, wysokiej jakości obiekt tworzony w oparciu o najwyższe standardy ESG. Zależy nam, by San Park Mysiadło spełniał wszelkie, wciąż rosnące wymagania współczesnych klientów oraz oczekiwania naszych najemców mówił w rozmowie z portalem „dlahandlu.pl” Jakub Sancak, członek zarządu ED SAN III Sancak.

Otwarcie tego innowacyjnego i nowoczesnego kolosa zaplanowano na III kwartał 2024 roku.

Sonda
Często robisz zakupy w galeriach handlowych?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany