Pogoda dzisiaj, Warszawa środa, 27 października. Wraca ciepła jesień?

2021-10-27 7:30

Pogoda dzisiaj, Warszawa środa, 27 października. Wraca ciepła jesień? Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w prognozie na dzisiaj, środa 27 października, informują, że pogoda w Warszawie ustabilizuje się, a termometry wskazywać będą 14 stopni Celsjusza. Przeczytaj pogodę na dzisiaj, 27.10.2021.

Pogoda dzisiaj, Warszawa środa, 27 października. Wraca ciepła jesień?

Prognoza pogody w Warszawie, 27.10.2021. IMGW

Jak informuje IMGW północna Polska znajduje się pod wpływem niżów. Na północy kraju, z zachodu na wschód, przemieszcza się ciepły front atmosferyczny związany z niżem znad Skandynawii, za którym napływa ciepłe i suche powietrze polarne morskie. W środę, 27 października, w Warszawie zachmurzenie będzie umiarkowane, a okresami duże. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wynosić będzie 14 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. W nocy zachmurzenie przeważnie małe. Temperatura minimalna 7 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. W czwartek w stolicy zachmurzenie będzie małe małe. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wynosić będzie 16 st.C. Wiatr przeważnie słaby, południowo-zachodni i zachodni, w drugiej części dnia skręcający na południowy.

Zobacz koniecznie: Remigiusz Mróz zablokowany przez ZTM. Powodem drobny szczegół

Gigantyczna ulewa w Warszawie
Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE